Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Dostalem plytke jak w temacie i problem lezy w baaaardzo goracym chipsecie,

boje sie bo podczas grania tak sie nagrzewa, ze nawet nagrzewa dosyc mocno karte graficzna i wszystko w okolo.

czy te plyty tak maja czy dostalem felerny egzemplarz?

 

jeszcze nic nie krecilem i chyba nie pokrece na tej mobo ;(

Link to post
Share on other sites

moze i tempertaura jest dosyc niska ale mnie to nie pokoi gdyz nigdy od was tak goracych chipsetow nie mialem!!!

czytalem o tej mobo, ze ma zly czujnik temp ;) ale easy, bylbym nikim nie probujac ulepszyc tego co mam, a o to i moje rozwiazanie za 7zł ;) kupilem NV Silencer5 chlodzenie grafiki i wylot obciolem o wieksza polowe i http://w66.wrzuta.pl/obraz/55zTX8lhDKY/14012012

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Na mojej płycie Gigabyte GA-870 UD3 można jaja smażyć temperatura przy NB to uwaga 84 stopnie nie ważne czy w windowsie czy przy max obciążeniu płyty gigabyte bez radiatorów na sekcji zasilania już tak mają moja poprzedniczka też miała gdzieś w okolicach 80 stopni także chyba zmienię MOBO na MSI albo ASUSA.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

czy dostalem felerny egzemplarz?

Nie, też tak mam na tej płycie. ;) I tak jak mówi Wulfisko - jest to raczej wina AMD, że 970 tak daje czadu. Ogólnie jestem zadowolony z tej płyty, ale jednocześnie cieszę się, że ma 3 lata gwarancji, bo jednak chyba wysokie temperatury nie służą żadnemu urządzeniu, nawet jeśli jest "Ultra Durable". 8)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

W tym tygodniu kupiłem nowy zestaw pc. Płyta Gigabyte 970A-DS3 - mostek mega gorący wręcz parzy, nie da się dotknać. Póki co lecą BSOD'y ale to z różnych powodów, ustawiam bios, soft, robie testy itp. Zobaczymy jak będzie dalej. Nie pokoi mnie tylko podczas stres testu CPU na tej płycie pojedyńczy alarm, np odpale Super PI i na 7 cyklu zaczyna załączać się alarm na mb, pojedyńczy sygnał w odstepach kilkunasto sekundowych.

Link to post
Share on other sites

U brata w kompie radiator chipsetu na płycie Gigabyte GA-MA770T-ES3 też się grzeje, wręcz parzy jak się go dotknie. Płyta działa tak od dwóch lat i nic się z nią nie dzieje. Przedmuch w obudowie jest dobry, a wentylator można kiedyś dla świętego spokoju dołożyć. Płyta nie sypie żadnymi Bsodami. Mocowanie radiatora pozostawia wiele do życzenia bo wystarczy dotknąć go by się przechylił na drugą stronę, nie mniej wszystko na razie jest ok.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...