Skocz do zawartości

Ładowarka samochodowa do ZTE Blade


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Planuję zakup ładowarki samochodowej do mojego ZTE Blade aka RBM i mam małe pytanko:

 

Czy można używać ładowarek od innych telefonów z microUSB?

 

Nie będzie to szkodliwe dla baterii i telefonu? Normalnie nie przejmowałbym się tym ale problem w tym ze nigdzie nie mogę znależć baterii do tego smartfona...

Bo chyba lepiej kupić np takie coś firmowe http://allegro.pl/org-ladowarka-samsung-wave-i9000-galaxy-i8910-23-i2008438128.html niż jakiś szajs za 10zł?

 

Przy okazji chciałbym również zapytać jakie polecacie nawigacje na androida, najlepiej jakieś bezpłatne. Obecnie testuje jakąś GPmapę ale sztrasznie wolno szuka sygnału i ogólnie mi sie nie podoba.

Link to post
Share on other sites

Mieszkam z kumplem na stancji i on często do ładowania swojego zte używa mojej samsungowej ładowary i nic się nie dzieje, więc chyba mozna :D

a z nawigacji to jak ci nie szkoda pakietu to google nawigacja jest dobra.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy można używać ładowarek od innych telefonów z microUSB?

Tak ;)

 

Oryginalna ładowarka dalej 5V, komp daje 5V, więc takie jest napięcie do ładowania :P

 

A skoro tamta ładowarka ma wtyk usb, to musi dawać napięcie takie jak usb, czyli 5V :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam!

Normalnie nie przejmowałbym się tym ale problem w tym ze nigdzie nie mogę znależć baterii do tego smartfona...

Baterie można bez problemu kupić na ebay.com . Trafiają też się o większej pojemności 1500mAh. Nawet czasami na Allegro są też dostępne, dziś akurat jest:

http://allegro.pl/nowa-bateria-dla-zte-blade-orange-san-francisco-i2033592908.html

Pozdrawiam!

Edytowane przez MekPrzemasMek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...