Skocz do zawartości

Telewizor i TV z jednego Komputera


Recommended Posts

Siema mam pytanie jak ustawic Tv pod kompa ? aby na tv mozna bylo ogladac filmy a na kompie dalej robic swoje ? Zduplikowalem pulpit i generalnie na TV mam to co na kompie ale wolalbym aby np z kompa puscic film na TV a na kompie robic cos innego.Pytalem wujka google ale wszedzie jest pokazane na starszych wersjach sterownikow i po polsku.W dodatku wiekszosc to przyklady Nvidi a nie ATI. Ktos moglby napisac jak to ustawic ?Bawilem sie i jakos mi nie wychodzi.

 

Druga sprawa dzwiek .Aby poprzed kabel hdmi dziwek z puszczanego filmu byl w glosnikach TV. Mam allplayer w wersji 5.0 .I nie mam tam zadnej opcji "źródło audio z hdmi" albo ja jestem slepy.

 

 

Ok problem dzwieku udalo mi sie rozwiazac.Lecz niestety jak chce obejrzec cos na kompie musze zmieniac w ustawieniach.

 

Takze prosze o pomoc jak rozwiazac problem z odtwarzaniem filmu na tv i abym mogl w tym czasie pracowac na kompie.

 

 

Z góry dzieki za pomoc.

 

110 wyswietlen i zero odpowiedzi :) cóżwidze chyba nikt nie wie jak to zrobic to trzeba szukac pomocy gdzie indziej.

Edytowane przez Canibal
Link to post
Share on other sites

Nie rób klonowania obrazu, tylko po prostu ustaw TV w sterownikach jako drugi ekran. Na monitorze będziesz miał pulpit Windows, a na TV wyświetlona będzie tylko tapeta pulpitu. Jeśli chcesz coś oglądać na TV to po prostu przeciągasz czy to program z filmem, czy przeglądarkę w stronę prawej krawędzi monitora i od razu widać efekt, o który myślę, że Ci się rozchodzi.

Link to post
Share on other sites

Dzieki za odp.Generalnie chyba problem rozwiazalem.Klonujac pulpit mam na Tv to samo co na monitorze.Dzwiek jest i tak z glosnikow od kompa.Gdy Robie Tv jako drugi monitor i odpalam film i aby wyswtlał sie na TV jest ok.Film leci na TV na kompie moge robic co chce.Jedyny minus ze dzwiek jest wtedy tylko na TV .Na kompie nie mam wogole dzwieku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...