Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Chciałbym kupić słuchawki głównie do gier.

Zastanawiam się nad zakupem modelu Plantronics GameCom 367, 377 lub 777. Które z tych słuchawek polecacie. Czy warto kupować model 777, czy może lepiej tańsze i dokupić kartę dźwiękową.

Czy może polecicie mi jakieś inne słuchawki w cenie do 250 zł?

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiesz o co mi chodzi, kolega ma model 367, pożyczył mi i nie mam do nich zastrzeżeń. Zastanawiam się nad zakupem któregoś z tych modeli, które podałem. A kartę to chciałem kupić Asus Xonar DX.

a ty nie rozumiesz że tego typu słuchawek się nie poleca. A że twój kolega w tych sprawach jest noobem to inna kwestia. Zakładasz temat odradzają ci to się ciesz bo maja rację i tyle.

Link to post
Share on other sites

Widać, że nie miałeś nigdy styczności z tymi słuchawkami. Uważam, że większość użytkowników wypowiada się na tematy o produktach, których nawet na oczy nie widzieli. Ja wiem jak grają te słuchawki i uważam że są warte swojej ceny, bo miałem z nimi doczynienia. Pytam się tylko, czym wyraźnym różnią się pozostałe modele tej firmy i czy warto dopłacać do modelu 777. Oczekuję odpowiedzi na temat

Link to post
Share on other sites

Witajcie nie ma sensu zakładać nowego tematu dlatego zadam pytanie tutaj + dodam opinie o modelu 777

 

Jestem posiadaczem modelu 777 który miał być rewelacyjny, miał oddawać niesamowitą głębie oraz efekty w grach i filmach... SĄ TAK NIESAMOWITE ŻE WŁAŚNIE SIĘ ICH POZBYWAM szkoda na nie pieniędzy : | pomijam fakt że są "otwartę" (co miało dodać jeszcze lepsze efekty) przez co każdy szmer w domu jeżeli aktualnie sam w nim nie jestem, to nawet pomimo ciszy grają dość cicho oraz brakuje mi w nich jakiegokolwiek basu przez to granie w gry typu Battlefield nie dawało jakiś rewelacyjnych doznać... to już lepsze są po wykorzystaniu dousznych słuchawek creativa. NIE POLCEAM i zadam krótkie pytanie.

 

jakie słuchawki najlepiej kupić max 300zł (najlepiej zamknięte bo chyba tylko takie oddają najlepsze efekty itp.)

służyć mają do muzyki filmów i grania (z naciskiem na muzykę) muszą mieć dobre brzmienie czyli głęboki ścieżka basu i wyrazista ścieżka wysokich tonów.

 

Zastanawiam się nad modelem Creative Tactic 3D Sigma ( jak na razie ta firma mnie nie zawiodła jeżeli chodzi o dość tani sprzęt muzyczny ) i drugie słuchawki nad którymi się zastanawiam to AKG GHS 1 z tym że na allegro widzę że są za 299 i 399 hm są dwie wersje tych słuchawek ??

 

proszę o opinie osób które miały z nimi styczność bo nie wiem czy jest sens dopłacania do AKG GHS 1

 

ahh i jeszcze jedno... czy można w jakiś sposób odłączyć bądź schować ten mikrofon w AKG ? bo nie zawsze będzie mi potrzebny

Edytowane przez Pestqa
Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad modelem Creative Tactic 3D Sigma ( jak na razie ta firma mnie nie zawiodła jeżeli chodzi o dość tani sprzęt muzyczny )

to miałeś szczęście, albo trafiłeś na te "sprzęty creative'a" które były kserówkami produktów innych producentów, lub zostały kupione wraz z całą konkurencyjną firmą, co było i zapewne nadal jest metodą creative'a na utrzymanie swojej pozycji na rynku, bo sprzętu nie tyle nie potrafią, co nie chcą robić porządnie

 

a co do słuchawek zdecydowanie AKG

Link to post
Share on other sites

Nie da się "schować mikrofonu- patrz recenzja:

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/AKG_Gaming_by_Harman_-_GHS_1_Camouflage-3773.html

 

Co do ceny i modeli- jest jako tako jeden model, ale w trzech wersjach kolorystycznych. Różnice cen według popularności oraz "paczania" sklepów.

 

Pestqa wysłałem Ci pw ;)

Edytowane przez Diego_90
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...