Skocz do zawartości

Wymiana płyty + procesor.


Recommended Posts

Ale w dzisiejszych czasach nie podkręcać = marnować sprzęt. :o

Możesz uzyskać dodatkową wydajność w pełni za darmo. Jeśli się boisz to nawet nie musisz podnosić napięcia tylko wykorzystać to co procesor ma w zapasie na stockowym napięciu.

 

Ja będę Ciebie przekonywał do lekkiego O/C tak długo aż to zrobisz.

Link to post
Share on other sites

Lekko mam zamiar nie powiem. Teraz jeszcze jedno pytanie. Czy jak kupie tego mocniejsego to latwiej go podkrecic czy tego slabszego? Znaczy na BOXowym chlodzeniu jeden i drugi osiagnie tyle samo GHz czy mocniejszy więcej?

A tak w ogóle nie opłaca sie brać coś na AM3 i DDR3?? Czy nie wyrobie sie w budżecie??

OKczyli wybór padnie najprawdopodobniej na E5200-5300. Dalsze propozycje mile widziane.

Link to post
Share on other sites

Zależy mi na jak najniższych kosztach także bardziej skłaniałbym się ku tym G.Skill. Co o nich sądzicie?? Proszę o szybką odpowiedź do końca aukcji 1 godzina !

 

 

Panowie nie kupiłem w końcu tych pamięci. Proszę o poradę jakie mogę kupić inne w przystępnej cenie? Muszą być 1066 MHz?? Pamięci mogą być z allegro ale w jak najniższej cenie bo 290 za te G.Skill z esc.pl to za dużo według mnie ....

Link to post
Share on other sites

Witam pamięci zamówiłem te:

http://allegro.pl/item757017557_4gb_g_s ... dajne.html

Dzisiaj lub jutro reszta zakupów. Dzięki wszystkim za rady. :co:

Jeszcze dwa pytania:

1. Widziałem na benchmark.pl poradnik jak składać kompa a teraz nie mogę znaleźć. Poda mi ktoś linka??

2. Jaką pastę termiczną kupić? Czy do procesora w wersji BOX nie trzeba??

Link to post
Share on other sites

Heh zamówiłem już pastę na esc.pl. Jak ktoś chce to mogę sprzedac za 20 zł + przesyłka. Pasta to Zalman ZM-STG1 3,5g Tylko jeszcze trza poczekac na realizację zamówienia :)

 

Panowie chciałem wszystkim podziękować za rady. Sprzęt już jest i wszystko działa jak ta lala :co: Procek chodzi na 3,2 GHz, pamięci na 1024 MHz :P. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...