Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

@prz3m3k96

całkiem przytulny kącik :), ile dałeś za fotel i jak wrażenia?

On ma regulacje oparcia? tzn. jak sie opierasz plecami to oparcie sie automatycznie cofa? :P

 

 

@down

Wielkie dzięki za odpowiedź ;)

Edytowane przez Oskar55
Link to post
Share on other sites

Mam taki sam dałem za niego chyba niecałe 150 zł na promocji w jysku,

jest spoko ale drugi raz bym nie kupił, chodź jestem z niego zadowolony, po niedługim czasie zaczyna skrzypieć a siedzisko sie wyrobiło, mimo to jest dalej wygodny,

tak ma regulacje oparcia wraz z blokadą   

Link to post
Share on other sites

Ta wieża na tej półce wygląda śmisznie, a głośniki powinny być rozstawione a nie koło siebie. ;)

Nie mam jak inaczej rozstawić głośników, może kiedyś coś z nimi pokombinuję. 8-)

 

@prz3m3k96

całkiem przytulny kącik :), ile dałeś za fotel i jak wrażenia?

On ma regulacje oparcia? tzn. jak sie opierasz plecami to oparcie sie automatycznie cofa? :P

Tak, jak kolega wyżej napisał, brałem go głównie dla tego żeby mieć gdzie oprzeć głowę, ale wraz oparcie trochę za niskie. :P

Samo oparcie się to tyłu nie odchyla tylko wraz z siedzeniem.

Link to post
Share on other sites

Zalman Z5 Plus i Philips 272C4 Crystal Clean, w środku narazie używam GeForce GTX 780 (referent) ale z boku mam kilka innych GPU - 2x GTX 770 (Palit, Asus), Asus GTX 680 DCUII TOP, Vertex3D HD 7990, Gigabyte GTX 660 Ti, MSI GTX 650 Ti Boost, Sapphire HD 7770. 

 

http://abload.de/img/sdc11875jqxq7.jpg

 

http://abload.de/img/sdc11874qraz6.jpg

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

musze zrobić mały renament w pokoju bo nie mam jak ułożyć tych wszystkich gratów, a jak zlożę drugi zestaw tj. ten na Haswellu to ten gdzies tez będzie musiał leżeć aby byc pod ręką jak coś.

Bardzo profesjonalne podejście. Chwalenie się po forach i marudzenie, jak to ciężko jest ogarnąć pokój mając taki super sprzęt. Zamiast marnować czas - po prostu siądź do testów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...