Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Telezakupy MAnGO :D czyżby fan ;)

 

Dostałem poprostu

 

Mam takie same krzesło - uważaj na nie.

 

Z jednej strony ułamała mi się podpórka na łokieć, a do tego wyłamało się jedne z kółek - prawie bym zęby stracił przez te pułapki.

 

Mam już z 4 lata to krzesło i nic się nie dzieję gorszą sztukę trafiłeś ;)

 

Kto znajdzie łuskę na moim zdjęciu będzie dobry

Edytowane przez kamar59
Link to post
Share on other sites

Heh ja nawet posprzątałem a nie taki spontan :D

 

http://img585.imageshack.us/img585/2610/imag0130nb.jpg

http://img94.imageshack.us/img94/5544/imag0129vd.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/3484/imag0128ea.jpg

 

Kijowa buda nie??

Ale spokojnie szukam już nowej(w tej żeby Radeon 6870 wszedł musiałem wyjąć koszyk od dysków :D

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Ja będę dość mocno modyfikował swoje stanowisko. Mam zamiar zamówić blat i nogi a następnie to skręcić i skręcone połączyć z obecnym biurkiem, które jest niewygodne do pracy z papierami, i do tego PC stacjonarnym i laptopowym. Będzie większa powierzchnia i duuużo miejsca dla monitora CRT :) Będzie wymagało wysiłku (skręcenie, przemeblowanie) oraz wydania ok. 120PLN. Jak będzie gotowe to zapodam fociaka :)

Link to post
Share on other sites

Blat fajna sprawa, sam myślałem żeby przesunąć meble o ile się da i nowy blat na biurko + to, co bym wygospodarował i do mebli jakimiś kątownikami - tylko że bym zyskał z 15-20cm max, a musiałbym zrobić nowe dziury pod wieszak na telewizor i półkę przemieścić kilka centymetrów - same problemy, bo czarno widzę te dziury, które mają trzymać telewizor - pewnie z 10kg ma jak nie więcej (nie wiem, ile ma taka przeciętna 32"? a obok stare dziury, a więc jednak coś osłabionego tam jest (tymbardziej, że cegły stare bo trochę lat już tu pewnie to stoi), odpada. Bez tych kombinacji bym zyskał z 10cm, więc znikomy zysk.w sumie tyle mi na nogi brakuje :E

 

Ale mój blat od biurka beznadziejny był, słabiutki (jak i całe meble) - przydało by się coś z tym zrobić - myślałem o czymś na kształt pleksi położonej na obecny blat czy coś. Tylko jest problem, bo mam takie zaokrąglenie zamiast płaskiego końca - a więc o wiele trudniej tutaj coś wykombinować, a sam dorobić coś ostrego nie bardzo - musiałbym coś wymyślić, może dwa kawałki i takie pod skosem łączenie, ciężka sprawa :P

 

Teraz, gdybym robił pokój sobie to bym wymyślił wszystko całkiem inaczej - długi blat, jakaś jedna szafa ~50cm na ubrania, blat ponad dwa metry i na dole jakieś szafeczki i powiesić u góry jakieś szafeczki - ale było, minęło nie wywalę trzyletnich mebli przez widzimisię. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)

Link to post
Share on other sites

Jest OK, ogarnij tą plątaninę kabli co masz pod biurkiem ;)

 

Żeby nie było - pod biurkiem u mnie jest tak, porządki małe zrobiłem

http://www.abload.de/img/zdjcie0139m5f3l.jpg

 

A góry nie pokażę bo wstyd, grzebałem dziś trochę i ro*********a mała ;)

Link to post
Share on other sites

Chrup, gdzie Ty schowałeś te kable? xd

Jak to gdzie ;)? Za obudową - masa opasek zaciskowych, trochę taśmy i się udało ;) Żeby schować wszystko tak, że po wyjęciu obudowy było idealnie musiałbym odsunąć biurko, a w to na razie się nie będę bawił, przy malowaniu się to zrobi - pewnie za rok ;>
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...