Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Czy ja pisałem że 5.1? Do 1k tym bardziej złożysz zestaw 2.0 który gwarantuje ci że bedzie grał kilkukrotnie lepiej od tych plastików.....

Chyba że zależy Ci na czystym **********niu tego suboofera? A nie o jakości dźwieku

 

Wierzę, że lepiej grające 2.0 złoży się za 1000 zł, ale kupiłem je dla dzwięku 5.1 i dekodera DTS, bo oglądam dużo filmów w HD i tutaj spisują się fantastycznie. Do słuchania muzyki mam przyzwoite słuchawki.

Edytowane przez adimg19
Link to post
Share on other sites

np Tonsile Samby 250 za 250zł kolega z forum ma + 400-500zł na wzmaka lecz każdy kupuje co chce ;)

 

Ile razy jeszcze mam powtarzać, że mnie interesują nie zestawy stereo, ale 5.1. Pokaż mi za te pieniądze zestaw 5.1, który gra lepiej od Logitechów to uwierzę. Tak ciężko to zrozumieć?

Edytowane przez adimg19
Link to post
Share on other sites

Oczywiśćie że tak :D są to tak zwane klocki technicsa zapłaciłem za nie około 2000zł kilka lat temu i kolumny firmy VK niby opinie że są do du*y nie kupuj ich a naprawdę realistycznie z tym technicsem to jest bajka :D nie chciałem ich głośno włączać bo by zaraz mama albo tata przyszedł wyłącz to :) a mikrofon w neo v coś kiepsko nagrywa :)

Gdy włączam na 50 % ustawienia głośności technicsa to biurko mi się trzęsie :D

Edytowane przez adam9871
Link to post
Share on other sites

Zwykle jest tak, że ile ludzi tyle opinii bądź też zależy to od tego jaki trend panuje w danym skupisku ludzi :) A odnośnie klocków Technics'a co tam dokładnie się znajduje? Tzn. prosiłbym o model identyfikacyjny poszczególnych segmentów :) Segmenty jakoś zawsze wpadały mi w oko :P mimo, że sprzęt ma grać a nie wyglądać jednak dla mnie wygląd też jest ważny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...