Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

 

 

Daruj sobie eko skórę. Po roku się rozpadnie.

 

Od ponad roku używam fotela z "eko-skóry". Siedzisko i oparcie wyglądają jak nowe, a spędzam na nim dość często pół dnia bez dłuższej przerwy. Sporo znajomych, widząc go u mnie, kupiło identyczne lub bardzo podobne - wszyscy są bardzo zadowoleni, a to dość często dziady o gabarytach większych od moich.

 

Jak ktoś kupi badziewie za 100 zł to oczywiste, że rozpadnie się pod wpływem pierwszego pierda, ale dość często fotele z "eko-skóry" są dużo lepszej jakości niż taniocha ze skóry naturalnej, gdzie zamiast skóry licowej wykorzystuje się dwoinę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

to już lepiej troszkę dopłacić i wybrać wersje tego fotela z IKEA

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40103100/

 

10 lat gwarancji.

Czy ktoś ma taki fotel i może powiedzieć jak się sprawuje po dłuższym użytkowaniu? I jak z tą gwarancją bo chyba dość ograniczona?

Sam muszę wymienić i myślałem po taniości kupić fotel z jyska http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/plus/krzeslo-biurowe-billum-czarne

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites

Od ponad roku używam fotela z "eko-skóry". Siedzisko i oparcie wyglądają jak nowe, a spędzam na nim dość często pół dnia bez dłuższej przerwy. Sporo znajomych, widząc go u mnie, kupiło identyczne lub bardzo podobne - wszyscy są bardzo zadowoleni, a to dość często dziady o gabarytach większych od moich.

 

Jak ktoś kupi badziewie za 100 zł to oczywiste, że rozpadnie się pod wpływem pierwszego pierda, ale dość często fotele z "eko-skóry" są dużo lepszej jakości niż taniocha ze skóry naturalnej, gdzie zamiast skóry licowej wykorzystuje się dwoinę.

Tak z ciekawości, jaki to fotel? 

Link to post
Share on other sites
czy ktoś ma taki fotel i może powiedzieć jak się sprawuje po dłuższym użytkowaniu?

 

 

Miałem go kilka lat temu i wspominam niezbyt dobrze. Jeśli masz zwierzaka i/lub ważysz więcej niż zgrzewka piwa - raczej bym odradzał. Łapie sierść i nie jest zbyt wytrzymały.

Link to post
Share on other sites

@Bartol

Mam ten fotel od prawie 3 lat. Siedziska praktycznie nie ma. Spłaszczone do twardej dechy i obecnie mam podłożony gruby koc. Do tego skrzypiał niemiłosiernie podczas odchylania się, ale pomogło rozebranie całego mechanizmu, wyczyszczenie, nasmarowanie i ponowne skręcenie. Prócz tego rączki są z tandetnego plastiku, który można zdrapać palcem. Kupiłem go za 30€ nowego, więc nie narzekam za tą cenę, ale sam fakt, że na dłuższą metę jest po prostu słaby.

Edytowane przez CyborgDE
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś ma taki fotel i może powiedzieć jak się sprawuje po dłuższym użytkowaniu? I jak z tą gwarancją bo chyba dość ograniczona?

 

Odnośnie markusa masz tutaj moją opinię i kawałek dalej następne... http://forum.benchmark.pl/topic/38294-twoje-stanowisko-pracy-czyli-pokaż-przy-czym-siedzisz/?p=2091369

Link to post
Share on other sites

Widzę, że generalnie pozytywne opinie, które gryzą się z wypowiedzią Nowaja.

 

siłownik od fotela pada , a gąbka na siedzisku jest wygnieciona
wiem wiem, bo teraz mam ten fotel ale wytrzymał może ze 2 lata w całkiem dobrym stanie później tak jak opisałeś jednak za takie pieniądze nie jest zły. Wolę coś z takiej siatki niż skóry bo nie mam klimy w pokoju a siedzenie na skórzanym w letnie dni raczej niezbyt komfortowe.
Link to post
Share on other sites

Trzeba bylo trochu posprzątać, bo g27, jedyne co zostało to kable do uporządkowania pod stołem. ;) Mam nadzieję, że to jak na razie koniec budowy stanowiska komputerowego, choć kto wie...  :menda:

 

http://i.imgur.com/bQC04af.jpg

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Juz sa oploty reagujace na swiatlo badz temperature zmieniajace kolor

 

A co do biurka szklanego i kabla to mozna do blatu od dolu przymocowac jakies pudelko biale (albo czarne) i w srodku jakies listwy zasilajace trzymac, mocowanie do sciany lub przykleic na biale tasmie piankowej a jeszcze lepiej na bialych tasmach rzepowych velcro i problem zalatwiony. Od pudelka wzdluz sciany (mocoeanie do biurka jak pudelka lub mocowanie do sciany a wtedy dac kątownik zamiast plaskownika aby ukryc kable) jakis plaskownik poprowadzic bialy ktorym kable prowadzimy dalej a przymocowac je do listwy (plaskownika) mozna na wiele sposobow. Np przez samoprzylepne *otwierane koleczka* po 2zl/szt...itd itp

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...