Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

@Kubuś

Bardzo ładnie to wygląda. Czysto i schludnie, aczkolwiek widziałbym tam trzeci monitor.

 

ja to bym widzial ta bude na biurku duze jest w sam raz zeby ja tam postawic :P (oczywiscie z dorobionym oknem) :] sadzac po dacie kiedy ja kupil ta nie posiada okna  :P

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

 

 

A jednak dał nią radę zrobić coś co wygląda świetnie.
 

Tak, kubuś zrobił coś co wygląda świetnie i masz z tym jakiś problem? Odnoszę się tylko do kijowego sprzętu który używa, oprócz kilku wkrętów nie robiłbym nim nic więcej. 

Szkoda że ty nie możesz się pochwalić czymś co wygląda świetnie, tylko musisz się podpisywać pod innych.

Link to post
Share on other sites

Flamer faktycznie zrobiony na lenia ;) W niedzielę usiedliśmy po bardzo długiej przerwie w sumie tylko po to żeby odświeżyć warsztat zanim zabiorę się za nową technikę z aerografem. Poziom prezentujemy wybitnie "domowy". W żadnym razie nie są to jakieś popisy umiejętności ale jednak jest sporo satysfakcji jak się coś pomaże samemu do przyzwoitego poziomu. W drodze jest jeszcze celestyna ale nie chciałem do niej usiąść bez rozgrzewki z kilkoma marynami (w sumie była pierwszym modelem gdzie uczyłem się jakiegoś porządnego blendowania kolorów na pelerynie).

 

 

... wow

 

http://i.imgur.com/kGHq7tQ.jpg

Link to post
Share on other sites

Chwal się! Moje pierwsze zakusy na jakość malowania lepszą niż mazanie 5 kolorami na krzyż zaczęły się przy tej figurce też długie lata temu. Wcześniej graliśmy w "szczelbę" i w40k figurkami pomalowanymi jak na zajęciach w szkole specjalnej. Teraz trzymam tego trolla w gablotce z lekkim rozbawieniem ;) wartość sentymentalna.

 

 

https://images.tapatalk-cdn.com/15/09/24/e390e0bc23ea3d2b6d9ddcfaf5b11c4a.jpg

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Chwal się!

 

foty zaginęły gdzieś,

a miałem trochę zrobionych fot WiP'ów raptorów slaanesha, którzy prezentowali nawet przyzwoity poziom

armie do lotra były w stanie różnym, ale to było raczej malowanie na ilość, także na stole nawet wyglądały, ale nie ma się czym chwalić, kolory, przecierka, wash, następny

chałaśników do czterdziestki przerabiałem ze 3 razy nie mogąc dojść do konsensusu co do zestawu barw i obecnie wyglądają jak zbitek modeli 7 różnych graczy, za to wszystkie pokancerowane, orki leżą nie ruszone

rozliczne warbandy do mordheima to głównie początki, część z nich jest tak szkaradna, że przy nich twój troll to dzieło sztuki

Link to post
Share on other sites

To ręczna robótka :). Kupowałem kiedyś zestaw 4 sztuk na allegro (pewnie ktoś je w garażu robi, więc nawet nie znajdę na to namiarów teraz) do X-530, jak zmieniłem na stereo, poprosiłem w warsztacie w mojej fabryce, żeby docięli rurki (w oryginale miały pewnie jakieś 80cm wysokości).

Edytowane przez radosuaf
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...