Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Już dawno zrobił bym tak, gdyby nie fakt iż chcę biurko ze szkła i aluminium.

A zrobienie czegoś takiego na zamówienie kosztowałoby kilka tysięcy :/

Może kiedyś trafię na jakieś gotowce :)

 

może taniej wyszło by gdyby ktoś wykonał "ramę" a ktoś inny cześć szklaną, mi jakoś to takie drogie się nie wydaje
Link to post
Share on other sites

foty zapodam jak siostra odda aparat :) a ile zapłaciłem to nie pamiętam (~300 kosztował sam materiał) wiec trzeba się liczyć z kosztami~500-1000(jak bardzo wielkie)PLN,Ale jakość wykonania płyty wiórowej krono Original plus jest ze 3X lepsza od tej z mebli "Bodzio"

 

Za stolarzem przemawiają:

jakość wykonania(dobry stolarz nie sprzeda ci nie przetestowanego biurka)

Możliwość wykonania biurka do indywidualnych potrzeb

Możliwość wybrania materiału(chcesz dębowe?nie ma problemu)

 

Ale znowu trzeba liczyć się z kosztami sporo większymi od "gotowców"

Link to post
Share on other sites

lub zaprojektuj sobie wszytko i idziesz do gości którzy ci to wykonają i masz wymożone biurko jeżeli była by to głównie sklejka to nawet nie wyszło by tak drogo, zależy od ludzi którzy wykonują ale ja mam pół domu na zamówienie robione i drogo sobie nie liczyli ceny podobne jak czasem nie niższe niż w sklepach a wszytko zrobione tak ja najwygodniej dla użytkownika

Link to post
Share on other sites

A możesz rozszerzyć swoją wypowiedź, bo bardzo ciekawi mnie czemu przepłaciliśmy... szczególnie, że nie wiesz ile zapłaciłem. Poza tym masz na myśli słuchawki czy głośniki?

 

Na przyszłość pisz o co konkretnie ci chodzi, bo z takiej wypowiedzi nic nie wynika.

Edytowane przez adimg19
Link to post
Share on other sites

z tego co wiem to one nie kosztują 600zł tylko ok 1200 a za tyle można mieć porządne głośniki nie koniecznie składane ale gotowy zestaw który będzie o wiele lepiej grał, mowa o np Microlab H600 lub coś mniejszego od Edifier

 

Edifier c6 można mieć za ok 1000

 

Ale Kubaziom pisał, że "za 600zł można złożyć zestaw wzmacniacz + kolumny", więc chciałbym to zobaczyć.

 

Swoje kupiłem kilka lat temu i nie miały wtedy konkurencji w tej cenie. Poza tym kupiłem je jako używane za 650 zł i uważam, że były to jedne z najlepiej wydanych przeze mnie pieniędzy. Gdybym teraz kupował i miał te 1300 zł to bym wziął Microlaby, ale póki co Logitechy świetnie się sprawdzają, więc jeśli się nie zepsują to na pewno ich nie wymienię.

Edytowane przez adimg19
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...