Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Ten dzień trzeba zapisać w kalendarzu.

Zrobimy aktualizację stanu za miesiąc.... wróć za dwa tygodnie (z czego tydzień mnie nie ma w domu :D ).

 

http://imagizer.imageshack.us/a/img538/166/jkiWkd.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Stanowisko pracy 4 letniej dziewczynki.

 

 

Tak wygląda w dni jak przychodzi do niej koleżanka. W 10 minut wszystko jest posprzątane w kancik.

Mam nadzieję, że wyrobię w niej ten nawyk.

 

 

 

 

Benchmark Cribs - maso edition

 

Ja mam to na co dzień bez odwiedzania kolegów. Synek 3,5 roku :) drugi 6 miesięcy. Ale jest ok. 

Link to post
Share on other sites

Moja Ex G19 :D ale nie narzekam, teraz mam coś znacznie lepszego niż denna membramówka :D

Ja nie wychodzę z założenia, że gejmerska klawiatura daje +15 do skilla i +12 do e-penisa.

Moja służy do pisania i wyświetlania informacji o komputerze i aktualnych fazach księżyca.

Link to post
Share on other sites

Od dziecka spędzam kupę czasu przed kompem, rozkład klawiszy znam na pamięć od dwóch dekad, a mimo to podświetlenie klawiatury jest dla mnie niesamowicie przydatną rzeczą.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Używałeś kiedyś mechanika?

CM Rapid Fire Pro oraz G710+.

Pierwsza leży chyba w domu (o ile moja siostra jej nie sprzedała), druga poszła dawno temu do żyda.

 

Chyba się starzeje bo lubuję się w ciszy (komp jest prawie nie słyszalny) więc i klawiatura musi być cicha... dlatego do pisania używam bezprzewodowej K750, w której połowę klawiszy (nożyce) zalałem wazeliną techniczną.

Link to post
Share on other sites

Jeśli boczne krawędzie półek będą białe to w nocy gdy odpalisz telewizor nie będziesz w stanie spokojnie go oglądać bo światło się będzie odbijało od tych krawędzi, przydałoby się te 2 krawędzi przy telewizorze pomalować na jakiś szary-mat lub coś jeszcze ciemniejszego... no chyba, że Ci to nie będzie przeszkadzać to co innego - tak czy inaczej bardzo fajnie to wygląda!

 

...moje stanowisko pracy dostanie nowe meble w przeciagu 3 tygodni więc też się pochwalę czymś, drzwi przesuwane szklane wiszą już od soboty :)

Link to post
Share on other sites

 

 

fazą oryginalną

bardziej chodziło mi o łączenie na górze tego pionowego elementu. ja zawsze dodatkowo nożykiem obcinam kancik.

tak czy inaczej świetny pomysł i co najważniejsze, samodzielne wykonanie. jakbym mogł, dałbym drugiego plusika :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...