Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

W oczekiwaniu na obudowę, pojechałem do ikei, trochęopasek zaciskowych, "wieszak" na kable, trochę taśmy i udało mi się ogarnąć te krótkie kable <cry> szkoda że takie krótkie są, ciężko przez to się to robi. No, ale brakuje mi już jedynie karty graficznej (na premierę wieśka 3). Stanowisko, o ile w wakacje nie uda mi się zrobić mojego customowego biurka będzie tak wyglądało, jeszcze bardzo długo, tylko jutro czy pojutrze w miejsce płyty głównej i innych pierdółek wejdzie Phenom M. Z głośników jestem bardzo zadowolony, grają znacznie lepiej niż Geniusy i mają większe możliwości rozstawienia głośników (kable na zaciski a nie na jacki czy cinche), w końcu też mogę postawić przy ścianie, bo wcześniej bass reflexy z tyłu mi to uniemożliwiały i zajmowało to mnóśtwo przestrzeni. Przemiłe w dotyku drewno na głośnikach ;) Jedna satelitka bardzo polubiła się z nowymi słuchawkami. To, jaką mają moc, jest niewyobrażalne dla mnie, bo trzymam pokrętło na jakiejś 1/30 mocy bo głośniej jest to rodzice mieszkający na piętrze proszą o ściszenie bo się skupić nie potrafią :P Jeszcze to wykorzystam! Macie póki co bylejakie zdjęcia moją Lumią 920, i chyba nie znajdę w rodzinie wiele lepszego aparatu. 

 

http://i.imgur.com/P1Mb7e7.jpg

 

 

http://i.imgur.com/8wts160.jpg

 

http://i.imgur.com/LN8gP8h.jpg

 

http://i.imgur.com/xfdVOOF.jpg

 

Edytowane przez BumCykCyk
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

 

 

A obecnie nie jest fajnie ?

 

Mi się tam podoba.

W zasadzie to obecny stacjonarny PC jest już chyba moim ostatnim.

 

 

 

W oczekiwaniu na obudowę, pojechałem do ikei, trochęopasek zaciskowych, "wieszak" na kable, trochę taśmy i udało mi się ogarnąć te krótkie kable

 

Szczerze, marnie to wyszło :/ Szybko dojdziesz do wniosku, że trzeba to zrobić trwalej i estetyczniej, a przede wszystkim tak, aby można w łatwy sposób wyjąć i dołożyć kabel (bo taka okoliczność prędzej, czy później wystąpi).

 

Te nogi od stołu, to będziesz na jakiś ciemny kolor malował?

Link to post
Share on other sites

Tutaj tego nie widać, ale ładnie pasują te nogi z litej sosny do podłogi, będę malował te metalowe elementy w wakacje na 100%, nogi prawdopodobnie będą wykorzystane do mojego customowego biurka, które będzie miało taki szarobrązowy, skandynawski kolor, doszedłem do tego wniosku już dawno, dlatego kupiłem to coś w ikei, na co wystarczy kable nałożyć. Taśmą jest jedynie zasilanie z monitora, zasilanie z subwoofera, zasilanie do PC. Zdjęcia są poruszone i słabo wykonane, ale te głośniki, te drewno które jest użyte do budowy, to dla mnie poezja, piękne aluminiowe, zimne pokrętło, też poezja, słuchawki z wyglądu poezja, monitor poezja. Obudowa też będzie poezja, ładnie się wpasuje. Podkładka się trochę brudna zrobiła bo czasami po kilkunastu godzinach roboty na działce niedokładnie umyte, zmęczone ręce zabierają się do pracy na komputerze i tak wygląda później :P Ogólnie, w realu to wygląda bardzo ładnie. Jeszcze tylko te biureczko zrobić, i dla mnie będzie idealnie ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Ogólnie, w realu to wygląda bardzo ładnie.
 

 

Mnie się podoba. Lubię te biurka z ikei i moim zdaniem te metalowe elementy też fajnie pasują do detali. Pewnie wymieniłbym lampkę na srebrną/metaliczną ale ponadto wygląda schludnie. Kable też nie rzucają się jakoś specjalnie w oczy jeśli nie siedzisz pod biurkiem a to chyba o to chodzi. Jak obrazu dopełni ładna obudowa kompa to całość będzie cycuś. A szmaciak do prania bo wygląda jakbyś podkładką grządki kopał. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...