Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

@BumCykCyk   

Jak grają te Geniuski?

Chodzi mi głównie o dolne i średnie pasmo, THX.

 

Grają generalnie bardzo ładnie, czysto, że się tak fachowo wyrażę, słychać każdy instrument. Bassy nie urywają głowy, ale są dla mnie w zupełności wystarczające. Potrafią zagrać CHOLERNIE głośno. 

Link to post
Share on other sites

Hehe :D Blat z ikei, 120x120 mówiąc o tym bokach przy ścianie. Mi jest bardzo wygodnie kiedy całe przedramię mogę sobie położyć na biurku. A często uczę się z Facebook messenger/gg i później miło kiedy książki nie zasłaniają mi klawiatury.

 

gtr76, też stałem przed wyborem Geniusy 1800 vs MSF50, ale udało mi się je wyrwać w tym dobrym stanie jak widać na zdjęciu, za 90 zł+30 zł wysyłka, poza tym zasugerowałem się jeszcze opinią pewnego gościa z dużym doświadczeniem, że bas w tym subwooferze w MSF50 jak i innych głośnikach do 3 stów to dudniące gó**o. Jeszcze wymienione zostały głośniki wysokotonowe w geniusach, więc się opłacało. Wkurza mnie jedynie dosyć krótki kabel, chyba 1,5 m między głośnikami, myślę o jego wymianie, bo ciężko mi ustawić głośniki tak jakbym chciał. Tutaj macie zwykłe, poziome zdjęcie mojego zestawu, dla porównania :)

 

http://i.imgur.com/gJKcnTo.jpg

 

Mój 0,5 litrowy kubek mnie nie opuszcza :D

Szkoda że z daleka ta obudowa wygląda trochę jak tani plastik, a nie grube, porządne anodowane aluminium Lian Li. Cholernie twarde, próbowałem na siłę zgiąć panel boczny, nie drgnął nawet.

Edytowane przez BumCykCyk
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Kiedyś miałem stare a'la komuna. Duże, całkowicie nie komputerowe i ciężkie. Przesiadka na tego malucha była szokiem ale przywykłem. Jeżeli zmienię biurko to raczej w przypadku zmiany monitora na większy, no chyba, że by się zmieścił miedzy gienkami  %-)

Link to post
Share on other sites

 

 

@Nowaj, i jak krzesełko się sprawuje?

 

Nie mam powodów do narzekania. Po dwóch dniach się wyrobiło i nie wydaje już "odgłosów nowości". Wygodne, tyłek się nie poci - jestem bardzo zadowolony z zakupu, szczególnie, że było dość tanie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...