Skocz do zawartości

Wybór myszki gamingowej


Recommended Posts

Witam.

Mam zamiar zakupić myszkę do grania interesują mnie modele Razera, Roccat, Steelseries. Do wydania mam około 300zł.

Chcę kupić również podkładkę do tej myszki w cenie do 100zł.

Gram w gry na wysokiej rozdzielczości, więc potrzebuję dużo DPI, gram głównie w FPS'y (BF3) I RPG.

Z góry dzięki za poradę;)

Link to post
Share on other sites

Ja używam i szczerze polecam Gigabyte M8000X + Steelseries QcK, chociaż to zestaw jak na twoje wymogi dosyć tani, więc pewnie Cię nie zainteresuje. Ale przyznać muszę, że tę mysz genialnie się trzyma. posiada bardzo wygodnie rozmieszczone przyciski i (ja używam tego do makr) można wychylać scrolla na boki. Za cenę ok. 200zł lepszej myszki nie widziałem. Swoją drogą kolega wpadł w miłość od "pierwszego złapania" i też tydzień temu zamówił tego szczura (:

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, ja mam 3 przyciski np. G10, G9 G8 w takiej kolejności: wytnij, kopiuj, wklej :wariat: W grach to one znacznie ułatwiają życie, przykładowo w Wieśku 2 zamiast zmieniać miecze klawiszami mam od tego przyciski obok LPM u myszki, podobnie z rzucaniem znaków :) Też byłem sceptycznie nastawiony do tylu przycisków ale w praktyce przydają się.

Link to post
Share on other sites

Ja mam makro na jednym profilu do przerwania animacji przeładowania w CoD4 (w sumie to jest podwójne kliknięcie klawisza "1", ale makro robi to szybciej niż palec), na drugim do szybkiej zmiany broni aby szybciej przeładować AWP w Counter Strike (to samo, z tym że klawisz Q)

Link to post
Share on other sites

no szukałem Kovy Pure ale nigdzie nie jest dostępna - ani w POL ani za granica. Ostatnia sztuka jaka znalazłem była uszkodzona. Ale Pure miała wadę, że po jakimś czasie uzytkowania zaczęła się sama wyłączać i w wersji + podobno to naprawili :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...