Skocz do zawartości

Radeon HD 6770


Recommended Posts

Witam ostatnio kupiłem tą kartę http://www.agito.pl/karty-graficzne/sapphire-radeon-hd-6770-11189-10-20g-1gb-ddr5-pci-e-box.0.494537.html. Odpalilem Modern Warfare 2, oczywiście full detale i śmiga..., ale czasami przycina, nie wiem czy to wina karty czy gry? Myślę, że jak na tą grę to kurcze sprzęt mam odpowiedni... i3 550 3,2ghz, 4gb a-data 1333. Czy możliwe jest to, że zasilacz ogranicza karte? 420w be cool tracer ;x

Link to post
Share on other sites

Radeon 6770 owszem, do gornej polki nie nalezy, ale ja gram w MW2 na sporo slabszym sprzecie (C2D e6550 @2,33 + Radeon 4730 - czyli zestaw na oko 2x wolniejszy), a nie mam scin na pelnych detalach w 1680x1050.

 

Zasilacz na pewno nie ogranicza karty. W przypadku zbyt malego pradu komp sie po prostu zresetuje. Problemu szukalbym glownie w systemie, fragmentacji dysku lub sterownikach do karty.

Link to post
Share on other sites

Zdaję mi się, że to gra jest skopana ;x jak wrócę do domu, to dam znać:P tak po 16 :)

W sumie jak wymieniałem kartę(bo jest nowa) to miałem wcześniej GF 7900gs :o to tylko sterowniki odinstalowałem, myślałem nad formatem ale uznałem, że będzie zbędny.

Edytowane przez polish95
Link to post
Share on other sites

W tym problem że jeśli zasiłka się przepali to spore prawdopodobieństwo że cały komp też. Miałem tak w starym kompie na modecomie który spalił nawet napęd cd ;D . Z kolei na nowym gdy spalił się lepszy zasilacz wszystko było ok.

Link to post
Share on other sites

Dobrze Ci tak złodzieju:P spróbuj nowszej witaminki poszuka

LOL, nie wiem, z kim sie na glowy zamieniles, ale na publicznym forum doradzac kradziez, to jak zaproszenie prokuratora do domu. A ja z pewnoscia bede pierwszy, ktory bedzie glosowac "za" banem na forum za takie wypowiedzi, szkodzace przy okazji portalowi.

 

O-RY-GI-NAL i temat do zamkniecia.

Link to post
Share on other sites

LOL, nie wiem, z kim sie na glowy zamieniles, ale na publicznym forum doradzac kradziez, to jak zaproszenie prokuratora do domu. A ja z pewnoscia bede pierwszy, ktory bedzie glosowac "za" banem na forum za takie wypowiedzi, szkodzace przy okazji portalowi. O-RY-GI-NAL i temat do zamkniecia.

Nie wiem czy Ty czytasz komentarze dokładnie( i czy w ogóle je rozumiesz), ale on już to zrobił, więc proszę wytłumacz mi, w jaki sposób nakłaniam go do zbrodni, którą popełnił. Chcesz się na siłę przyczepić, złóż raport zobaczymy co na to redakcja. Może akurat ktoś podziela Twoje zdanie i dostanę ostrzeżenie, albo "bana" i będziesz zadowolony.

 

Skąd jesteś pewien, że to akurat gra nieoryginalna jest problemem? Już nawołujesz do zamknięcia tematu, gdy póki co problem nie jest rozwiązany.

Edytowane przez aviel
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...