Skocz do zawartości

RAZER IMPERATOR nowe podświetlenie ;]


Recommended Posts

Witam, znudzony jednolitym podświetleniem mojego razera postanowiłem coś urozmaicić żeby chociaż troche bardziej cieszyło oko ;]Przedwczoraj zabrałem się za rozbieranie myszki i lutowanie. Dodam że ścieżki są tam baaaardzo małe O_o strasznie trudno było lutować. Ale jakoś się udało ;]. Poniżej zamieszczam filmik z efektem pracy ;] Oczywiście oryginalnie to była wersja blue. Gdyby była jakaś możliwość może przez software ? Aby napięcie cały czas było stałe można by osiągnąć stoboskop policyjny wtedy mielibyśmy RAZER IMPERATOR POLICE LIMITED EDITION XD

 

 

Edytowane przez jarossisek
Link to post
Share on other sites

Od razu chciałem podpiąć diodę do linii 5V jednak coś mnie pokusiło żeby skorzystać ze starej ścieżki bo myślałem że w ustawieniach w razerze da się ustawić aby logo paliło się cały czas. Nie wiem dlaczego tak myślałem. Złożyłem myszkę patrze w ustawieniach a tam tylko on off ;] Jednak i tak mam jeszcze zamiar ją rozkręcić i pod każdy klawisz dodać diodę tak aby po naciśnięciu konkretnego klawisza zaczął się podświetlać. Jak mi się uda to dam filmik ;] A co do podpięcia się pod scrolla, nie ma szans ;/ dwie diody smd i maluteńka płytka że ledwo widać co na niej jest. ;]

Edytowane przez jarossisek
Link to post
Share on other sites

Proszę bardzo ;] tu link do paczki : http://www.megaupload.com/?d=MQSG1EG6 A to przykłądowe zdjęcie : http://img10.imageshack.us/img10/4654/imag0021p.jpg

 

Napisz czy taka jakość ci odpowiada bo chciałem zrobić zdjęcie aparatem ale się wyładował i zrobiłem komórką. Jeżeli za słabe to pisz myszka leży teraz rozebrana więc bez problemu mogę jutro cyknąć aparatem.

 

Ciekawostka oraz przestroga : Uważajcie na przycisk od profili bo od razu po wyjęciu PCB może wypaść ;/ Niestety mi się to przytrafiło. Złożyłem już myszkę z nowym podświetleniem wszystko piknie ładnie ale patrze a na biurku leży taki maluteńki plasticzek %-) Tak się zastanawiam co to może być. Podnoszę myszkę patrze a obok lasera widzę dziurę a w niej switcha :[ I musiałem znów rozebrać i złożyć myszkę :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...