Skocz do zawartości

czy pójdzie Bad Company 2


Recommended Posts

Witam. to znowu ja . juz sobie odpusciłem star wars a teraz mam kolejne ostatnie pytnie. własnie postanowiłem sobie cos zamówić i czy na moim kompie : pentium d 915 2.80 ghz (2 rdzenie), 8500gt 256mb, 1gb ram, odpali gra wymieniona w tytule? zastanwiam sie bo mam do wyboru jeszcze crysis maximum edition i tam by mi na low spokojnie działało... Czy w bc2 mógłbym na tym sprzecie osiagnać cos ok. 20-30 fps na najnizszych ustawiniach ? nie chce wydawac pieniedzy w błoto

 

 

 

z gory thx.

Link to post
Share on other sites

Mój Athlon 5200+@3GHz i Radełon 6870 w 1280x720 na najniższych ledwo 30FPS utrzymywał(ofc mowa o multiplayer, w singlu lepiej)

 

Teraz mam Phenoma X4, 100FPS i dopiero teraz zacząłem grać na prawdę :P

Wcześniej myślałem że po prostu słaby w to jestem, a to przez FPSy strasznie ciężko się grało

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi ci o BC2 Singleplayer to pójdzie na low. Jeśli zaś chodzi o multi to nawet na low nie pójdzie.

Dlaczego? Procesor zbyt słaby.

U mnie mimo karty 5770 tnie tak samo niezależnie czy detale są high czy low (z tym ,że chodzi w miarę grywalnie - da radę pograć:D)

Jeżeli bad company 2 znów będzie w promocji i będzie kosztować 24.99zł to śmiało kupuj. Jak więcej to lepiej poczekać na nowego kompa:D

Edytowane przez andon
Link to post
Share on other sites

Ooo dzięki wielkie. To narazie sobie na singlu pokatam a potem jak bede miał kompa to odrazu multi, ale chyba predzej w B3 bo jak sie już do niej dobiorę to raczej nie będę miał ochoty włączać bc2 ;p

 

Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Aha jakby co to dokup sobie na allegro 1gb ramu, ew 512mb jakby były kłopoty;p (kości muszą być takie same - ta sama firma. Jeżeli masz pamięci DDR2 800mhz to takie kupujesz. Jeżeli DDR2 533MhZ to takie kupujesz i tak dalej)

Edytowane przez andon
Link to post
Share on other sites

hehe, akurat rodzice byli w centrum handlowym daleko ode mnie i pytali sie o chce jeszcze na swieta to sobie myśle, kupcie mi bc2 i crysisa maximum edition. pozniej zadzwonił tata i sie tylko spytał jeszcze raz o tytuł i " yhymmm i co jeszcze... yhymm dobra" a jak sie spytałem czy wział to powiedział ze jeszcze nie znalazł... tiaaa... tak wiec ok. 26 grudnia napisze jak działaja obie gierki dla tych co mają podobny sprzęt.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

pentium d 915 2.80 ghz (2 rdzenie), 8500gt 256mb, 1gb ram

Czy w bc2 mógłbym na tym sprzecie osiagnać cos ok. 20-30 fps na najnizszych ustawiniach ?

Buahahahhahehaha ohohohhhhh hohhhh haaaaaaaahahahaha :D

A tak poważnie, raczej nie ma szans. Odpuść sobie.

Link to post
Share on other sites

30 fps to granica płynności.

granica płynności obrazu zależy od jednostki i zmieniała się wraz z ewolucją ludzkiego oka, gdy powstała telewizja uznano, że 25fps w TV to już płynnie i w ogóle wspaniale, bo wcześniejszy obraz kinowy miał jeszcze mniej

dwa-trzy pokolenia później trzeba było zwiększyć tą liczbę do 50, bo odbiorcy narzekali, że obraz migocze i w ogóle jest niefajny, współcześni hardcore'owi gracze cierpią jak mają mniej niż 60, bo faktycznie percepują takie częstotliwości i widzą różnicę

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...