Skocz do zawartości

Recommended Posts

jak 10 cali to Acer 522 bo ma wieksza rozdzielczosc niz wiekszosc netbookow 10 cali. sam takiego mam. ma niestety 2 minusy- blyszczaca matryca i troche sie grzeje (ale to juz wyeliminowalem).

lub

http://www.x-kom.pl/p/72829-netbook-10-asus-eee-pc-1015bx-c-60-1gb-320-czarny.html troche lepiej wykonany, wieksza bateria i ekran sie nie blyszczy, ale za to ma ta niska (dla mnie za niska) rozdzielczosc. no i musisz mu dokupic wiecej ramu

najlepiej pomacaj oba i dokonal wyboru na miejscu

Edytowane przez wujashek
Link to post
Share on other sites

Znalazłem recenzje o tym acerze i jakoś nie wydaje mi się aby osiągał on aż tak wysokie temperatury aby mogly byc dokuczliwe. Z ciekawości sprawdziłem temperatury w tym samsungu 305U1A i na tle tego acera wypadaja fatalnie. Czy to wina procesora?

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Samsung-305U1A.68221.0.html . Znalazłem jeszcze róznicę w podawanej szerokości samsunga. Jedni piszą 29cm inni 27cm jak to mogę zweryfiykować? Doradź czy opłaca się dokładać 600 zł więcej na tego samsunga czy lepiej kupic jakiegos z c60 za 1000zl.

Edytowane przez cyberekin
Link to post
Share on other sites

to nie wina procka tylko tego, ze acer zastosowal malo wydajny uklad chlodzenia. nie ma tam zadnej 'dziury' wlotowej dla powietrza.

czy sie oplaca czy nie, to zalezy co potrzebujesz- mobilnosc czy wieksza wydajnosc.

 

http://www.morele.net/netbook-hewlett-packard-pavilion-dm1-4020ew-beatsaudio-qj538ea-442985/ nie chcesz przemyslec tego?

Link to post
Share on other sites

Myślałem o temperaturach samsunga zajrzyj do tego linka co ci wyslalem, jak dla mnie nawet te temperatury w spoczynku sa za wysokie. A co do tego hp to chciałem jak najmniejszą 11,6 bo ten samsung 305u1a jest wiekszy od acera 722 który takze posiada 11,6 cala, a z kolei ten hp jest jeszcze wiekszy od tego samsunga i jakoś nie mam przekonania do HP. W komputroniku podali, że karta graficzna w tym HP posiada 1536 MB pamieci. Jakaś literówka czy jak bo nie chce mi się w to wierzyć :D

Edytowane przez cyberekin
Link to post
Share on other sites

A mógłbyś mi napisać jeśli znasz jakies przyklady tj. z czym C60 może mieć problemy, a E350 sobie spokojnie z tym poradzi. Prawdopodobnie pojutrze będą mieć tego samsunga w Katowicach więc pojadę go obejrzeć i jeżeli uznam że jest za duży to chciałbym od razu jakąś 10,1 na miejscu wybrać,

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...