Skocz do zawartości

Crossfire 6950 BF3


Recommended Posts

Niestety z kartami AMD już tak jest

No tak, przecież nVidia nie korzysta z AFR, oni mają ultra-pr0-el0 sposoby renderowania :P

 

nvidi sterowniki palą karty nvidia usuwa tekstury w grach nvidia pali karty po raz drugi trzeci i czwarty i wiele więcej

No właśnie, u AMD tego nie ma, więc są w tyle :rotfl:
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nieźle hahaha nvidi sterowniki palą karty nvidia usuwa tekstury w grach nvidia pali karty po raz drugi trzeci i czwarty i wiele więcej wypisałem to co znajdziesz na benchmarku

Ale brednie pokaż mi choć jednego użytkownika któremu sterowniki NV spaliły kare graficzną :sciana: Nie chodzi mi o spreparowany test z serwisu SweClockers bo to Fail i tyle :pajac:

 

Jeśli chodzi o gry to i AMD nie raz przekombinowało-znikające czy migające tekstury w grach GTAIV,Bioshock i wielu innych.Akurat na tym polu obydwie firmy mogą sobie podać rękę :P

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

No jak sterownik wyłączał wentylator i karta chodziła pasywnie, to nie trudno o uszkodzenie :D

 

Chip może wytrzymać ponad 100*C, potem komp się wyłączy, ale reszta komponentów już tak radośnie nie zdzierży takiej temperatury ;)

 

Ja nie mam z AMD żadnych problemów, poza migającymi teksturami w BF3 jak miałem 6950 CF.. ale to był ref 2GB i XFX 1GB, zasyfiony system, więc pewności nie mam czy tak zawsze jest, czy to tylko moja wina :D

Link to post
Share on other sites

GTX 580 vs cf 6950 cena ta sama http://www.anandtech.com/bench/Product/305?vs=299 dziękuje dobranoc

porownujesz 1 karte do 2 kart?!?....jestes wielki :o ! ale coz moze dla ciebie to zadna roznica xD :o :o :o a poza tym wlasnie widac jakie ma skalowanie amd......bez komentarza to wole 1 karte a mocniejsza! i mniej pradazerna jak w cf.....

Link to post
Share on other sites

Ja sie kart AMD na razie nie tykam. Mialem SLI z kilku GeForcow i sobie dawalem rade, bo jak nie VSync=On, to zawsze byl nHancer pod reka i mozna bylo modowac ustawienia sterow. W przypadku AMD jakos wszystko jest nadal kwadratowo, jakby chlopaki od czasow Rage Pro 3D nie zmieniali sterow, tylko je aktualizowali o silniki coraz to nowych serii kart. Jak ktos czepliwy, to moze miec za zle "gorsze" tekstury u nV, ale ja powiem tylko tyle, ze u nV jest to kwestia zmiany ustawien *domyslnych* i koniec ("az tyle"), natomiast u AMD filozofia dziwnie skreca sie o wybor odpowiedniego profilu korzystajacego z danych setow ustawien - kazdy sredniorozgarniety domysli sie, ktore rozwiazanie lepsze.

Edytowane przez jeomax.co.uk
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...