Skocz do zawartości

Recommended Posts

znalasłem sobie taki :) fajny design hehe

tylko nie moge nigdzie testow znalesc tego cacka :P

 

http://www.ebay.co.uk/itm/ThermalTake-CLP0575-Frio-OCK-1366-1156-1155-775-AM2-AM2-AM3-CPU-Cooler-/160663743797?pt=Computing_ComputerComponents_Fans_Heatsinks_SR&hash=item25684e2d35

 

a co powiecie o

Corsair H100 Hydro??

 

 

ktos ma jakies propozycje??

pozdro

Link to post
Share on other sites

Pomijając fakt, że mieli małą wpadkę z tą serią chłodzeń, to żadne kompaktowe zestawy wodne nie są specjalnie warte rozpatrywania (chyba, że ktoś chce tylko zobaczyć "jak to działa"). Ani to specjalnie wydajne nie jest, ani fabryczne wentylatory ciche nie są ani tego w przyszłości rozbudować nie możesz...Nie tak wygląda porządne chłodzenie wodne...Naprawdę lepiej już dobrać solidny cooler CPU (np. wspomniany Archon) bo będzie ciszej i wydajnościowo praktycznie będzie to samo :)

Link to post
Share on other sites

Oo bomba heheh twoja propozycja nr 1 u mnie, hmm a co powiesz o tym Cooler Master Hyper 612S archon zamowiony + dodatkowy fan :) dzieki jak zamontowac 2 fan na archonie?? lepiej 2x let in czy let in and out??

Gruby ot wlasnie CM Hyper 612S jedzie do mnie do nowego zestawu ( i5 2500k) zobaczymy jak sie sprawuje .Testow nie znalazlem za duzo ale wypada nawet nawet jak za cene ~150 zl . Wiec jak przetestuje to zapodam wartosci : D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tak jak pisalem , chlodzenie zamontowane i oto wnioski :

 

+ Cichutkie ( 1200rpm)

+ temp znacznie nizsze w max obciazeniu

+ dodatkowy uchwyt na 2-gi wentylator ( brak w zestawie)

 

- gabaryty ( radiator zakrywa 2 sloty ddr3 - ja mam LP wiec nie przeszkadza [max 45mm wysokosc pamieci moze byc ] WYS 18 cm )

 

A teraz temperatury podczas testu OCCT max temperatura 49*C ( temp otoczenia 28*C)

Pasta Arctic Silver 5 ( nie za nowoczesna ale w porownaniu z ta co w zestawie to bomba )

 

Ps . A Ty Gruby jakie masz tempy na tym archonie ?

Link to post
Share on other sites

W niedługim czasie trzeba będzie porzucić BOXa bo i5 2500K się piekielnie grzeje pod obciążeniem mam ponad 70*C aż wywala ostrzeżenia :/ Co sądzicie o tym http://www.cooling.pl/phanteks-phtc14pe-cpucooler-blue,produkt,553603.html?from_category=103_78_211 ? Tyle że cena w ostatnim czasie ostro poszybowała w górę :/ Chce kupić coś takiego żeby było wydajne, w miarę ciche i jednocześnie kolorystycznie pasowało pod bude i mobasa.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

<p>mialem wlasnie go kupowac ale wybralem  archona :P</p>

<p> za to moj sasiad kupil tego phanteksa  i calkiem calkiem sobie radzi  :)</p>

<p>ja dzis zamontowalem drugiego ty 150 :) i  temperaturka spadla duzo w dół  az bylem w szoku jakies 6 stopni :)</p>

<p>a co do tego phanteksa to polecam  bardzo dobry wybór :)</p>

<p>.....</p>

<p>ee kakashi widze ze ty masz mobo <strong class="bbc">Asus P8P67 Deluxe jaka jest roznica miedzy ta ...</strong></p>

<h1 class="vi-is1-titleH1">

<span>Asus P8P67 PRO REV 3.1???</span></h1>

 

 

a jak myslicie i2500k spadnie cena jak ivy wyjda??

 

mogłbys sprawdzic ile masz wyjsc na fany na płycie 4 pinowe?? min potrzebne 2x4 pinowe sa :)

czy nie hehe

im wiecej sie doliczyc tym lepiej

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...