Skocz do zawartości

Wzmacniacz słuchawkowy do ok. 500 zł - pomoc w wyborze


Recommended Posts

Witam

 

Zebrałem trochę pieniędzy i postanowiłem w końcu w należyty sposób napędzić moje Sennheisery HD555. Tak więc szukam jakiegoś wzmacniacza słuchawkowego, który nie zrujnuje mojego budżetu - powiedzmy do kwoty 500 zł. Początkowo zastanawiałem się nad Asusem Xonarem Essential ST/STX, ale doszedłem do wniosku, że lepiej będzie znaleźć coś co podłączę również do mojego laptopa i AKG GHS1. Dodatkowo wydaje mi się, że wymiana mojej Creative X-Fi SB0460 XtremeMusic nie jest konieczna, dlatego skłaniam się ku zakupowi samego wzmacniacza.

Na ten moment znalazłem jeden wzmacniacz, który spełnia moje wymagania: Holdegron H1

Co o nim myślicie? Może macie jakieś inne propozycje?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W takim razie co byś mi polecił? W tej cienie widziałem Creative X-Fi HD, który na dobrą sprawę jest kartą dźwiękową ze zintegrowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Jest jeszcze droższy Audinst HUD-mx1, ale nie wiem czy opłaca mi się do niego dokładać.

Link to post
Share on other sites

W takim razie co byś mi polecił? W tej cienie widziałem Creative X-Fi HD, który na dobrą sprawę jest kartą dźwiękową ze zintegrowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Jest jeszcze droższy Audinst HUD-mx1, ale nie wiem czy opłaca mi się do niego dokładać.

X-Fi HD to nic specjalnego. Audinst HUD-mx1 jest bardzo polecanym urządzeniem, ale i droższym. Więc jak możesz, to dopłać, bo będziesz mieć urządzenie, że tak napiszę na przyszłość.

 

W miarę dobre wybory to nuforce udac-2, czy jeszcze tańszy FiiO E7.

Link to post
Share on other sites

Niestety do Warszawy "kawałek" mam, a i jak widzę tegoroczne Audio Show już mnie ominęło ;-).

Tak więc zdaję się na waszą opinię i zapoluję na Audinsta.

 

PS. teraz dopiero czytam co stworzyłem w poprzednim poście - zamiast "lepszego" miał być "tańszy"...

Edytowane przez kopec23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...