Skocz do zawartości

Problem z wyborem smartfona


Recommended Posts

Witam, kończy mi się umowa w play i nie wiem jaki telefon wybrać. Ma mi służyć głównie do przeglądania internetu (dlatego byłbym zainteresowany jak największym ekranem) dodatkowo w pracy chciałbym móc posłuchać muzyki lub wysłuchać jakiegoś audiobooka. Od czasu do czasu w podróży fajnie by było obejrzeć jakiś film. Rozważam oferty

 

Replay all inclusive za 59zł

lub

Replay all inclusive max za 75zł

 

Proszę o jakieś propozycje.

 

Cena do rozważenia każda ale powiem szczerze że nie chciałbym przepłacać jak nie wykorzystam możliwości smartfona

Link to post
Share on other sites

No myślałem zdecydowanie nad czymś tańszym Co myślicie na temat samsunga Galaxy S plus bo ten mi w miarę się spodobał ma 4cale więc nie najgorzej (i cena do zaakceptowania 540zł). Zresztą większe to w ręce mi się nie mieszczą a ma to być telefon (jak pisałem wcześniej te filmy to tylko od czasu do czasu jak np gdzieś jadę pociągiem (tak dla zabicia czasu) itp do oglądania filmów mam w domu 42calową plazmę).

 

Ok zmiana planów chyba telefon kupię sobie w sklepie internetowym. Prosiłbym o ocenę dwóch telefonów:

Samsung galaxy s II 1700zł czy

Samsung galaxy R 1500zł? No chyba że coś w podobnych cenach warte zainteresowania.

Edytowane przez lopuch
Link to post
Share on other sites

no właśnie ciężki wybór jak dla mnie :( Co do aparatu to powiem że mi nie zależy i tak nie często używam. A ten ekran to faktycznie tak słabo wypada w porównaniu z amoled plus?

 

O jeszcze jednego ciekawego znalazłem co powiecie na LG Swift 2X P990

Edytowane przez lopuch
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...