Skocz do zawartości

Chciałbym kupić myszke gamingową


Recommended Posts

Gram w gry typu : Bo,Bc3,B3, i tym podobne

Mam logitecha mx1100 ale te 1600DPI mi troszke powoli przeszkadzają

dzisiaj gralem u kumpla na jego cudzie, Razer'rze' Mambą. :D cudoo.

 

na myszke mam maxymalnie 300zl.

może coś z tych ?

 

 

-Razer Laser REFRESH

 

-Alienware TactX Retail

 

-RAZER DETHADDER

 

-SAITEK Cyborg R.A.T. 7

 

-Logitech G700

Link to post
Share on other sites

Alienware bym sobie odpuścił, bo to Logitech G9x, bez wymiennych obudów - czyli lepiej wybrać G9x.

G700 bardzo fajna myszka, dobry sensor, dobrze leży w dłoni, ale baterie wcina w niesamowitym tempie.

 

Co do reszty myszek się nie wypowiem, bo nie miałem żadnej z nich, ale tak jak pisze ChiCkenQ - przed zakupem najlepiej wybrać się do jakiegoś sklepu i sprawdzić, która mysz najlepiej będzie leżeć w dłoni.

Link to post
Share on other sites

Logitech G700 lub G9X

w zależności która lepiej leży w dłoni i NIE PATRZ NA ZDJĘCIA! tylko pojedź gdzieś do sklepu jak masz możliwość i sprawdź osobiście.

na ilość guzików nie patrz, nie grasz w MMO.

 

Ja pojechałem kupić g700, najarany jak szczerbaty na suchary, akurat były myszki demo w saturn media i ...

okazało się że g700 zupełnie mi nie leży, kładę dłoń poziomo, na g700 nadgarstek jest przekrzywiony i wymuszony kształtem.

obok leżał brzydal g9x. kładę łapę... i nie wiem czy dłoń leży na myszce logitecha czy na piersi Angeliny Jolie...

ideał.

Link to post
Share on other sites

Z tych wszystkich które wymieniłeś polecam G700, sam ją posiadam i myszka jest świetna. Początkowo obawiałem się tej sporej ilości przycisków ale w dłuższym użytkowaniu są bardzo przydatne. Mysz posiada świetny, laserowy sensor który spisuje się bez zarzutu. Świetną opcją jest także możliwość pracy w dwóch trybach przewodowym i bezprzewodowym, w tym drugim jest zdecydowanie lepiej ze względu na kabel który trochę spowalnia ruchy myszki. Jak bateria jest na wyczerpaniu podpinamy kabel i jedziemy dalej :) Poza tym możliwość przypisywania makr, tworzenia sporej ilości profili pod konkretną aplikację ( dopiero niedawno to rozpracowałem :wariat: ). Mysz w połączeniu z dobrą podkładką zapewniającą swobodny poślizg spisuje się idealnie.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie ideał zwłaszcza w wersji black edition, mat i guma, stonowana stylistyka, genialnie leży w dłoni. od siebie polecam razera. marsz do dobrego sklepu i przymierzaj w dłoni swojego klikacza.

Miałem DA. Dobra mysz, ale:

- plastik (powinna być cała ogumowana)

- plastik zbiera brud

- szpary zbierają brud

- preferuję inny kształt myszy (Ocz Behemoth, Qpad 5k), choć DA nie był pod tym względem taki zły

- debilne umiejscowienie przełącznika DPI

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę na zdjęciach to jest to mysz dla osób oburęcznych, więc o ile nie jesteś leworęczny polecam poszukać czegoś wyprofilowanego dla praworęcznych, bo po prostu taka mysz będzie wygodniejsza przy dłuższych sesjach.

 

Z tym, że jak już wcześniej pisali przedmówcy - przed zakupem wybierz się do jakiegoś sklepu gdzie mają sporo gryzoni i porównaj, który Ci bardziej pasuje, bo może być tak, że wybierzesz myszkę, którą sporo osób poleca, a która akurat Tobie nie będzie pasować.

Link to post
Share on other sites

ja osobiscie mam R.A.Ta i po zakupie w ciemno nie zawiodlem sie , dolozylem 50 zl jeszcze do podkladki steelseries i poprostu marzenie.

W pierwszej chwili mialem zakupic razera ale gdy poszedlem do sklepu zrobic przymiarke , jak ten plastki zaczol mi chrupac w dloni odrazu odlozylem ... i nie mam zamiaru do tego wracac . Razer jest przereklamowany !

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...