Skocz do zawartości

Smartphone z Android'em do 600zł.


Recommended Posts

Witam!

 

Po nowym roku chciałbym sprawić sobie nowy telefon - smartphone do kwoty 600zł, chyba, że dopłata 100zł da mi telefon o klasę lepszy.

 

Chciałbym, żeby był to smartphone z systemem Android.

Zależy mi na

- wydajności (ale głównie chodzi mi o gry typu Cut the Rope, czy też SpeedX, ale jeżeli moc telefonu by pozwoliła zagrałbym w coś lepszego)

-ekran (ma mieć MultiTouch i rozdzielczość co najmniej 320*480

- Wi-Fi

- dobre odtwarzanie muzyki (nie jakoś bardzo, ale żeby nie grał bardzo bardzo cicho i niewyraźnie)

- fajnie gdyby znalazła się dioda LED

- + takie małe rzeczy jak BT, Swype, modyfikalność, wsparcie producenta[nowe softy, aktualizacje]

 

Myślałem o Motorola Defy oraz o Sony Ericsson Neo/ NeoV. Spojrzałem też na Galaxy S.

 

Na początku chciałem kupić jakiegoś taniego Android'a - Sony Ericsson X8/ Samsung Galaxy Mini. Ten pierwszy nie ma multi-touch'a a ten drugi ma tragiczną rozdzielczość. Obejrzałem drugą półkę cenową - Wildfire S/ Galaxy Ace - jak czytałem na forach za słabe na to co oferują. Teraz rozważam kwotę 600+.

 

Najlepiej to wziąłbym X8 ale z MultiTouch'em, albo Galaxy Ace za 500 tudzież, Defy albo Neo za 600 :D Lub SGS za 650 (ale to już staroć chyba, nie ?) :)

 

Niestety chyba nie znajdę :(

 

Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam!

Edytowane przez Pitrek7
Link to post
Share on other sites

No w tej cenie trudno o telefon, żeby oferował super wydajność. Galaxy Ace pozostaje bo najlepszy jest z tych wszystkich tutaj wymienionych. Za 600 - 700 zł nie dostaniesz Galaxy S ;). A jak będzie Ci brakowało wydajności to zawsze pozostają CustomROM'y ;)

 

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Ja sam się napaliłem na Neo, więc też myślę że to najlepszy wybór :D

Adreno 205, szału nie ma bo już są lepsze ale wciąż ciągnie wszystkie gierki, wyjście HDMI, USB Host, i wygląd... ta niebieska wersja za@#^!%ta :P Szkoda tylko że dali du*y z tymi czujnikami że je widać z kilometra, ale wciąż bardzo mi się podoba(za to X8 czy X10 jakoś nie... :P)

Link to post
Share on other sites

SGS za 650zł nie dostaniesz. Ja przymierzam się do zakupu Xperii Neo, jak na tę cenę (700zł nowka) to bardzo fajny smartfon. O klasę lepszy od Ace czy Wf S choć one takie złe nie są. Nieco taniej od Neo jest Live with Walkman - dzięki niezłemu HW oraz niskiej rozdzielczości deklasuje wszystko pod względem wydajności w tej cenie.

Defy też będzie ok w tej cenie.

 

Szkoda tylko że dali du*y z tymi czujnikami że je widać z kilometra

Dokładnie. No i jak dla mnie przyciski pod ekranem mogli zrobić takie jak w Ray czy Live (czyli "HOME" sprzętowy a "cofnij" i "opcje" dotykowe). Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Chyba zdecyduję się na tego SE Neo V. Teraz tylko znaleźć kogoś kto go ma i zadać mu sto pytań :D

 

Czym różni się Neo oprócz Neo V. Czytałem jedynie, że wersja V ma okrojony aparat. Jest jeszcze jakaś inna różnica ?

Link to post
Share on other sites

Na innym forum polecają do tej kwoty SE Neo V. I to będzie chyba dobry wybór ? :)

neo v jesdt o klase lepszym telefonem

tak bierz go

na allegro kupisz za 650-700 z simem na orange

bez simlocka sa troche drozsze ale jak troche posiedzisz to tez za 700zł wyrwiesz :)

mowie o nowkach ofc

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...