Skocz do zawartości

Który komputer byłby lepszy


Recommended Posts

Twój składak mi sięspodobał i chyba się na niego skuszę lecz kupię starszego brata 6850 czyli 5850 który według benchmarków jest wydajniejszy a chciałbym sobie pograć na maks detalach w np:Metro 2033(jestem fanem książki Glukhovskiego),GTA 4,Battlefield 3,Crysis 1/2:)

 

mutissj jak to pierwszy raz zobaczyłem to mi się coś w tym nie podobało :D Nakłamali "troszke"

Link to post
Share on other sites

Te gotowe zestawy na allegro to są śmiechu warte, wlepią tam kilka wykresów przedstawiających że ta grafa jest najwydajniejsza i szukają naiwniaków. Zasilacze w takich kompach to przeważnie jakieś no name powodujące ciągłe zawisy i resety kompa a w ostateczności zgon.

Link to post
Share on other sites

A właśnie jest jeszcze takie pytanie nie na temat od znajomego.Ma on telewizor LED 37 cali i ma on dobry komputer i chciałby kupić sobie złącze aby móc pograć na większym ekranie i pytanie jest takie jeśli podłączymy telewizor do komputera i załączymy gre i będziemy grać to czy będzie można będzie można zobaczyć brzydkie tekstury i czy będzie klatkować czy obraz będzie ładny i płynny?:)

Link to post
Share on other sites

face, ja mam 5850 sapphire xtreme. Wszystko na full leci na stocku. Po oc karty do 1GHz i pamieci 1250MHz spokojnie doganiam podkręconego GTX'a 560Ti od gigabyte. Na 6850 już takich fikołków nie zrobisz. :D

A właśnie jest jeszcze takie pytanie nie na temat od znajomego.Ma on telewizor LED 37 cali i ma on dobry komputer i chciałby kupić sobie złącze aby móc pograć na większym ekranie i pytanie jest takie jeśli podłączymy telewizor do komputera i załączymy gre i będziemy grać to czy będzie można będzie można zobaczyć brzydkie tekstury i czy będzie klatkować czy obraz będzie ładny i płynny?:)

Od jakości tekstur są ustawienia, a czy gra będzie chodziła płynnie w dużej rozdzielczości to zależy tylko od sprzętu.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...