Skocz do zawartości

Klawiatura na wysoki połysk.


Recommended Posts

Witam.

 

Poszukuję klawiatury jakiejś niezłej firmy, jednakże mam pewne wymagania.

Klawiatura musi mieć KLAWISZE (nie obudowę) na wysoki połysk. (mam nadzieję, że jest takich kilka, jedna widziałem u mnie w mieście w sklepie, miała boki klawiszów na połysk - nawet takie cus by starczyło :>) Cena maksymalna to 100zł. Może znajdzie sie cuś dla mnie?

 

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

I one na pewno mają klawisze na wysoki połysk?

 

Edit:Zainteresowały mnie modele przez Was podane, szczególnie ta arctosa, bo tańsza - ale ona na 100% nie ma KLAWISZóW na wysoki połysk :( WIdać to na tej aukcji na zdjęciach: http://allegro.pl/klawiatura-razer-arctosa-silver-edition-1ms-szybka-i1964633483.html

 

Edit2: Klawiatura może być do 150 zł ;)

 

Edit3: A co byście powiedzieli o modelu

Genius SlimStar

i220 ? Bo wygląda okej, jedyne co mi przeszkadza to brak wejść audio i na mikrofon :/

 

Edit4: Albo o SpeedLink Verso USB?

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Nie wiem dlaczego się uparłeś na klawisze mirror. Sam mam BlackWIdow od Razera gdzie obudowa jest wykonana z fortepianowej czerni i widać na niej wszystkie ślady, najmniejsze drobiny kurzu itd. A co dopiero jak ma jeszcze klawisze wykonane z takiego materiału, trzeba codziennie czyścić taką klawę bo wygląda tylko ładnie jak się ją wyciągnie z pudełka później jak się o nią nie dba to wygląda to koszmarnie. :/

Link to post
Share on other sites

Ale ta Lycosa jest za droga. Poza tym ja nie widze nigdzie tam na zdjeciach, żeby to połysk był? W ogóle jakie są rodzaje tych klawiatur, bo już się pogubiłem. Arctosa i 2 wersje Lycosy?

 

Kakashi - ja dużo jem przy kompie :) Na chropowatej powierzchni9 klawiszów osadza sie brud z palców i trudno to doczyścić, a z gładkiej powierzchni fajnie schodzi. A kurz mi nie przeszkadza, wolę przetrzeć raz dziennie kurz niż zdrapywać takie paskudztwo.

 

gtxxor - http://pclab.pl/art42205.html

to ta? ona na pewno ma KLAWISZE na wysoki połysk, w sensie ich brzegi? (bo góry raczej nie widzę, żeby były). Ta klawiatura jednakże przekracza mój budżet juz.

 

A co powiecie o tych co wam podałem? Ta pierwsza co ją podałem przypadła mi do gustu, bo ma na dodatek oddzielone klawisze :)

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem czy na chropowatej się tak osadza brud. Sam taką mam, klawisze są miłe w dotyku nie są jakieś strasznie chropowate wręcz przeciwnie. Żeby ją pobrudzić to musiałbym mieć chyba w czymś palce namoczone :wariat: Co do Razera to z mirrorów była chyba tylko Lycosa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...