Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Ostatnio padłem ofiarą oszusta i bardzo nie wiem co robić .

Było to tak;

Znalazłem gdzieś na tym forum osobę która sprzedawała jakieś części do PC .

Napisałem jej czy czasami nie posiada procesora amd x6 1090t. Powiedział że sprawdzi , napisał że ma tylko 1055t ,więc się zgodziłem. Pisał mi coś o umowie przez e-mail poprosiłem go o wysłanie mi takiej umowy . Wszystko było ok . Miałem przelać mu kasę na konto a on mi wyśle procesor.

Trochę zeszło mi się z wysyłaniem tej kasy . Lecz gdy już kasę przesłałem napisał mi że wyśle go 06.12.10

na co się zgodziłem . Czekałem z niecierpliwością do dziś dnia i nic , jak procesora nie było tak nie ma. Próbowałem pisać do niego na gg i e-mail ale nie odpisuje . Dzwoniłem ale jest jakaś jakby piosenka 2 s i jakaś wiadomość ; wiadomość zostanie usunięta .

Co mam z tym zrobić ??

Iść na policje ??

Chodzi tu o kwotę 460 zł ??

Edytowane przez GameJ
Link to post
Share on other sites

Jak widzisz wystarczy dobrze postraszyć że sprawę zgłosisz do organów ścigania i skutkuje.Napisz mu jeszcze aby przesłał Ci dowód wysyłki,wtedy będziesz miał pewność że rzeczywiście wysłał.Natomiast przy odbiorze sprawdź zawartość paczki.

Link to post
Share on other sites

Jak widzisz wystarczy dobrze postraszyć że sprawę zgłosisz do organów ścigania i skutkuje.Napisz mu jeszcze aby przesłał Ci dowód wysyłki,wtedy będziesz miał pewność że rzeczywiście wysłał.Natomiast przy odbiorze sprawdź zawartość paczki.

Dzięki tak zrobię
Link to post
Share on other sites

Zgadłeś ;D napisałem mu o policji i odpowiedział mi że miał małe problemy i wyśle w poniedziałek .

Skąd ja to znam. Ja bym się jeszcze nie cieszył, u mnie też tak miał wysłać, później pisał że są jakieś problemy na poczcie itd. Procka do dzisiaj nie dostałem :/
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...