Skocz do zawartości

[Nieaktualne] Polecane zestawy komputerowe


Recommended Posts

Drogi Sn1pierze!

 

Jako SSD w nowych zestawach daj OCZ Vertex 4 i dopisz, że jest najszybszym dyskiem w niewygórowanej cenie dopiero po aktualizacji do V1,5, która daje dyskowi durzego kopa, w modelu 256GB jest to nawet dla zapisu 510Mb/s i 560Mb/s dla odczytu. To naprawdę dobrze jak na ssd w cenie ok. 460zł dla 128GB i 970zł dla 256GB.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich

Jestem nowy na forum nie wiem czy mogę pytać o takie rzeczy w tym dziale ale zaryzykuję.

Posiadam taki komputer:

Procesor: DualCore Intel Core 2 Duo E4300, 1800 MHz (9 x 200)

Płyta główna: Asus P5VD2-MX

Pamięć RAM: 2 GB jakiejś Chińskiej firmy.

Karta graficzna: nVIDIA GeForce 9800 GT 512 MB

Zasilacz: OCZ ModXStream PRO 500W 120mm

Komputer ten ma kilka lat nie wymieniałem w nim części bo służył mi głównie do internetu od grania miałem konsolę.

W grudniu kupiłem karte graficzną oraz zasilacz.

Chciałbym złożyc komputer do grania.

Myślę o tym do 3000 zł.

I moje pytanie czy narazie wyżej wymieniona grafika i zasilacz mogą zostać czy też muszę kupić od nowa?

Link to post
Share on other sites

Do Case'ów w cenie ok. 300-400zł oprócz FD Arc i SPC Regnum L50 można dodać jeszcze Chieftec Libra, która wygląda przyzwoicie jak na swoją cenę i ma aż 5 wentylków 120mm, ale niech o niej wypowie się guru ;) - T.luk

Link to post
Share on other sites

Kiedy zaktualizujecie zestawy? Ceny się nie zgadzają :/ Są wyższe chociaż powinny być niższe O_O WTF!!! Co z tym rynkiem komputerowym? Koniec świata mówię wam. No chyba, że jest tak co roku, to bez kupy w gaciach.

Link to post
Share on other sites

Kiedy zaktualizujecie zestawy? Ceny się nie zgadzają :/ Są wyższe chociaż powinny być niższe O_O WTF!!! Co z tym rynkiem komputerowym? Koniec świata mówię wam. No chyba, że jest tak co roku, to bez kupy w gaciach.

A jak mówiłem idiotom, że ceny nie zależą od świąt i wakacji, a od kursu dolara, katastrof naturalnych i kryzysów, to nie wierzyli. ;)

Link to post
Share on other sites

Te Brutusy nie wibrują? Coś mi się tak o uszy obiło.

Wolałbym wziąć kartę graficzną o oczko słabszą i dołożyć do lepszej obudowy. Zwłaszcza, że karty graficzne chyba najszybciej tracą na wartości.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...