Skocz do zawartości

Odopwiednia karta graficzna


Recommended Posts

Witam.

Mój obecny sprzęt to Intel Core 2 Quad Q6600 @2,4GHz, płyta główna Gigabyte GA-P31-DS3L rev.1.0, 2x2GB RAM DDR2 400MHz Kingston, Zotac NVIDIA GeForce 8800 GTS 512 i do tego zasilacz Qoltec 400W. Jaką nową kartę proponujecie, by nie wymieniać zasilacza? Mam do dysopzycji 500 zł, górna granica to 600 zł. Najbardziej interesowały mnie Radeony 6850 (od Gigabyte, lecz trochę jednak jest za drogi) i 6770 od Sapphire.

Link to post
Share on other sites

ten zasilacz nie ogarnie lepszych kart, najlepiej będzie trzeba zmienić.Masz prądożernego proca w który trzeba poddać po OC i dlatego lepiej kupić w pierwszej kolejności zasilacz

Edytowane przez Dementor
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam obudowę CoolerMaster CM 690 II (zasilacz jest montowany na dole) i chciałbym aby kabel zasilania 4-pin do płyty głównej nie był za krótki. Mogę dodać, że mam tylko jeden HDD Seagate Barracuda 320GB i jeden napęd optyczny LG. Za zasilacz nie chcę przepłacać. Myślę, że mogę wydać za niego do 250zł. Jeśli to za mało na odpowiedni zasilacz to z kupnem karty graficznej mogę poczekać.

Link to post
Share on other sites

Jeśli już chcesz kupić kartę to HD 6850.Na tej karcie spokojnie będziesz mógł grać przez minimum 1,5 roku do 2 lat.Nie mówię że w wysokich rozdzielczościach w nowe gry.Ale w obecne jak najbardziej choć to zależy również od danej gry.

Chcę zrobić upgrade tylko dla nowych części Assassin's Creed i Mass Effect 3. Wiem, że na obecnym sprzęcie nawet pójdą, ale chodzi mi o ultra detale. ;) Nie zamierzam grać w dużych rozdzielczościach, bo mój monitor to LG Flatron W1952TQ (19 cali).
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...