Skocz do zawartości

Dobry temat do dyskusji na temat apple dla h4t3rów


Recommended Posts

Plastykowa podróbka iP (czyt. Samsung Galaxy S) jest lepsza, bo można w niej podkręcić procesor?

 

Kupiłeś używanego, zapewne uszkodzonego 3GS'a sprzed lat i marudzisz, że nie działa super-płynnie? Kup nowego 3GSa - działa tak płynnie, jak jest to potrzebne.

 

Aktualny iPhone bije na głowę wyświetlaczem, aparatem, klawiaturą i wszystkim tym, co wymieniłeś jego aktualną plastykową kopię - w czasach premiery to samo robił z nim 3GS.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja bym chętnie przytulił Twoje 2 ostatnie cuda Najchętniej Maćka bo mój TF starcza i zadowala mnie w zupełności

 

prawdopodobnie Ipadzik pójdzie pod młotek bo leci do mnie nowy z t-mobile'a

dam znaka. imac 27 to narazie najprzyjmniejszy komp na jakim pracowalem. do tego aluminiowana klawa apple + mysz g9x logitecha, fotel z zagłówkiem - 18 godzinnie posiedzenia w pracy nie straszne. co ważne monitor nie męczy oczu.

mam obok na biurku Imaca 24 lcd. mimo ze sprzęt cudny to jednak jest różnica w ekranie

Link to post
Share on other sites

Plastykowa podróbka iP (czyt. Samsung Galaxy S) jest lepsza, bo można w niej podkręcić procesor? Kupiłeś używanego, zapewne uszkodzonego 3GS'a sprzed lat i marudzisz, że nie działa super-płynnie? Kup nowego 3GSa - działa tak płynnie, jak jest to potrzebne. Aktualny iPhone bije na głowę wyświetlaczem, aparatem, klawiaturą i wszystkim tym, co wymieniłeś jego aktualną plastykową kopię - w czasach premiery to samo robił z nim 3GS.

Śmieszny jesteś. %-) 3GS może jedynie konkurować z Galaxy S ceną.

Kupiłeś używanego, zapewne uszkodzonego 3GS'a sprzed lat i marudzisz, że nie działa super-płynnie? Kup nowego 3GSa - działa tak płynnie, jak jest to potrzebne.

To mówisz, że używany 3GS nie działa tak płynnie jak nowy?Idz na pclaba ;)
Link to post
Share on other sites

prawdopodobnie Ipadzik pójdzie pod młotek bo leci do mnie nowy z t-mobile'a dam znaka. imac 27 to narazie najprzyjmniejszy komp na jakim pracowalem. do tego aluminiowana klawa apple + mysz g9x logitecha, fotel z zagłówkiem - 18 godzinnie posiedzenia w pracy nie straszne. co ważne monitor nie męczy oczu. mam obok na biurku Imaca 24 lcd. mimo ze sprzęt cudny to jednak jest różnica w ekranie

Ja może na początek nie wyskocze z iMaciem 27', ale Mac mini pod TV to świetna sprawa.

Myślę teraz nad MBP, najlepiej 15', ale jak już to dopiero w przyszłym roku :).

W polsce to niestety trzeba krocie zarabiać albo ładnie kraść żeby kupić komputer od Apple'a.

W UK z tego co pamiętam źle nie jest, tzn. 1000 funtów za iMaca 27', ale nie pamiętam z jakim prockiem. Chociaż do domu nawet i3 spokojnie starczy :D.

Swoją drogą to nie wnerwiało Cię oglądanie filmów na nim? Taka rozdziałka potrafi ładnie oszpecić filmy w 720p :D.

Link to post
Share on other sites

maca mini puściłem niedawno, bodajże za 400 zł. żal było się rozstawać ale takie koleje losu.

Kompy są drogie to prawda, ale takiego Imaca 27 można kupić jak się poszuka za 5500.

Należy pamiętać że sam monitor tego komputera to LED IPS 27 cali i kosztuje grubo ponad 4 tyś.

 

Filmów na tym nie oglądam. Mac'i mamy do pracy :) Filmy w domu na zwykłej plazmie, ekrany PDP świetnie sobie radzą z każdym sygnałem:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...