Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie. Miałem SE Xperia X10 ale mi się zepsuła, a że kupiłem bez gwarancji (niby była, ale karta nie była podbita) to mi nie przyjęli. Nie da się jej naprawić. Zamierzam kupić sobie jakiś telefon. Najlepiej, żeby był on z androidem, duży wyświetlacz, ale nie za duży. Coś koło 4 cali. No i cena do 1000 zł. Może być ewentualnie 1100 albo 1200. Myślałem nad Samsungiem Galaxy S ale nie ładną nakładkę na androida samsungi mają. Czekam na wasze odpowiedzi!

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Weź Galaxy S, mam go od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Jak Ci się nie spodoba oprogramowanie to wrzucisz sobie DarkyROM 10.2.2 i na pewno będziesz bardziej niż zadowolony.

Powyższy rom mam od prawie miesiąca i jestem pod ogromnym wrażeniem. Wszystko hula jak ta lala, a bateria o dziwo trzyma tydzień oO :D Wcześniej testowałem różne inne romy, od fabrycznych przez Cyanogen'a i żaden nie jest tak dobry jak Darky.

Pozdrawiam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rozważ też Optimusa 2X od LG. Powinieneś go wyrwać na allegro w tej cenie, a możliwości nieprzeciętne.

Przy SGS przemawia tylko waga/rozmiar właściwie. Optimus 2x ma wyraźniejszy ekran,lepszy aparat z przodu, większa matryca aparatu z tyłu, żyroskop, HDMI i szybszą przeglądarkę. W tym wszystkim NVIDIA Tegra 2. Brałbym bez wachania, sam czekam na kasę jakąś, ale chyba niestety będę musiał ograniczyć się do Swift Blacka, który też jest rewelacyjny i w tej cenie go dostaniesz bez problemów nówkę.

Link to post
Share on other sites

Ja również szukam smartphone, ale w cenie do 1200 zł. Na razie znalazłem HTC desire HD oraz Nokia E6-00. Zależy mi na łatwym pisaniu, WiFi, dobrej wtyczce do Facebook'a i szybkim procesorze. Od razu mówię, że nie chcę SGS/SGS2/SGS+ czy cokolwiek od firmy Samsung (oraz LG). Jest jeszcze coś ciekawego?

Edytowane przez Ethreivis
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...