Skocz do zawartości

Recommended Posts

KIS, imo najlepszy antywirus i nie tylko. Sam obecnie jadę na wersji 2012 i jest świetnie, zero zamuleń. Kasper jako jedyny antywirus posiada funkcję leczenia plików o czym w innych antywirach można zapomnieć. Ja już osobiście nigdy nie zainstaluję darmowej dystrybucji, bo co to za antywir który nie sygnalizuje o zagrożeniach a tak miałem w przypadku Comodo i Microsoft essentials security. :/ po instalacji KIS'a okazało się że mam w kompie ponad 450 zagrożeń.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zdecydowanie Panda , sam używam jej od ponad 2 lat . Dokładnie to Panda Global Protection około 230 zł na 3 stanowiska ,a później odnowienie 160zł czasem można trafić dla stałych kilientów na promocje . W tamtym roku trafiłem na promocję że dawali do tych 12 miesięcy jeszcze 3 dodatkowo, zawsze to coś. Poza tym usuwanie plików jak pisze kolega wyżej w Pandzie nie występuje , można wrzucić do kwarantanny lub poddać plik obserwacji, jest mnóstwo dodatkowo ciekawych opcji i to nie prawda że panda zamula komputer lub laptopa , bzdura i już! Zdecydowanie polecam ze względu na funkcjonalność i ciekawy, przejrzysty interfejs ,a jaki i support ze strony Pandy, ludzie którzy tam siedzą pomogą i wytłumaczą każdy problem.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@Pasjonat, żebyś się kiedyś nie przejechał otwierając pocztę, podłączając jakiegoś pendriva, ściągając plik z internetu. Oczywiście jeśli korzysta się z głową z internetu ryzyko jest zminimalizowane.

 

Mogę polecić Avasta, jest dość "lekki". Kiedyś używałem NODa i również byłem z niego bardzo zadowolony ponieważ wyczyścił dysk którego nie mógł oczyścić Norton (którego oczywiście odradzam). ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...