Skocz do zawartości

Problem z BF 3


Recommended Posts

Witam

Mam problem z włączeniem gry. Gdy już jestem w aplikacji Origin i chce zaktualizować nic sie nie dzieje, po prostu jakbym nie wydał komenty ...

Podobna sytuajcja jest kiedy próbuje załączyć gre, tylko że wtedy wyskakuje okno z informacją że gra nie została zainstalowana.

Dokładnie tak samo było na lapku u mojego brata tylko tam po zaktualizowaniu wszystko było dobrze (Samsung RF511), no poza tym że gra sie zawiesza na co też nie moge znaleść rozwiązania wiec jakby ktoś wiedział to prosze o pomoc.

 

Mój sprzęt :

- i5 2400

-GTX 460

-MSI GD55 P67

-4GB Ram OCZ CL7 1600 MHz

-Win 7 64 bit

 

Pozdrawiam i licze na pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Witam Mam problem z włączeniem gry. Gdy już jestem w aplikacji Origin i chce zaktualizować nic sie nie dzieje, po prostu jakbym nie wydał komenty ... Podobna sytuajcja jest kiedy próbuje załączyć gre, tylko że wtedy wyskakuje okno z informacją że gra nie została zainstalowana. Dokładnie tak samo było na lapku u mojego brata tylko tam po zaktualizowaniu wszystko było dobrze (Samsung RF511), no poza tym że gra sie zawiesza na co też nie moge znaleść rozwiązania wiec jakby ktoś wiedział to prosze o pomoc. Mój sprzęt : - i5 2400 -GTX 460 -MSI GD55 P67 -4GB Ram OCZ CL7 1600 MHz -Win 7 64 bit Pozdrawiam i licze na pomoc :)

Dzieje sie tak kiedy wchodzi nowa aktualizacja do gry , wychodzi komunikat ze gra nie jest zainstalowana, tak naprawde origin wykrywa ze nie masz aktualizacji w postaci nowego patcha, po tym komunikacie origin automatycznie zacznie sciagac gre za katualizacja (pasek u dolu ikony gry w originie) , pozniej automatycznie wszystko zainstaluje i po sprawie:) ja mialem dzisiaj ta sama sytuacje :)

 

Na przyszlosc mozna tego chyba uniknac wchodzac nie przez origina a battleloga i tam w lewym dolnym rogu ekranu wyswietli Ci sie komunikat ze nie masz aktualizacji, wystarczy nacisnac ta ikonke i sciagasz :) pozdrawiam ...

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak rozwiązałem problem u brata na lapku. Ale u mnie klikając na aktualizajce nic sie nie dzieje, komputer jakby nie wiedział ze wydałem polecenie ze tak sie wyraże. Dodam ze nie mam pojęcia od czego to zależy. A gre juz kilka razy instalowałem od nowa ;/

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Musicie zainstalować grę jeszcze raz miałem taki sam problem najpierw nie dało się pobrać patcha a później nie chciał się uruchomić Battlelog w ogóle.Jeszcze raz instalujcie gre.

Link to post
Share on other sites

k^%^@ dobre-niedorobione-nic nowego nie wnoszące gry robi Activision!I dlatego nie wydałem 140 zł na odgrzanego kotleta lecz na coś nowego, lepszego, piękniejszego!

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...