Skocz do zawartości

Eco Plazma 42"


Gość Kotecek

Recommended Posts

W tym roku sylwester w domu, trzeba kiedys odpoczac :)

 

Pytam o to czy po ustawieniu natywnej rozdzialki trzymaja sie proporcje pprawidlowe (w koncu 1024x768 to 4:3)

Czy sie ustawia wyzsza rozdzialke? Jak to dziala?

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Też mnie zastanawiało 1024x768 w 16:9 ale wszystko jest w porządku. Filmy puszczam z odtwarzacza DVD i odtwarzacza z HDD. Wszystko wygląda tak jak powinno. Skalowanie jest w porządku. Przypuszczam, ze z PC był by problem, bo zapodaje 1024x768 w 4:3. ktoś w tym wątku pisał, że PC z Radkiem mu rozciąga obraz. Z GeForce nie wiem. Ja nie podłączałem PC.

 

Wczoraj nie miałem siły komputera włączyć. Nadal mnie głowa boli po sylwestrze. Masakra.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Spoko :) mam tylko problem techniczny taki mały, gdyż musiał bym mieć kabel ok. 5 metrowy jak nie więcej. Ale jak bym coś przestawiał to sam z ciekawości sprawdzę.

 

W DVD musiałem aspekt na 16:9 przestawić. W tym Odtwarzaczu tez na 16:9 (wcześniej był CRT 4:3) i jest w porządku. natomiast w sterownikach nVidia ja takiej opcji nie widzę, więc może być problem. Chyba, ze po podłączeniu sprzętu karta wykryje poprawnie TV. W końcu producent przewidział możliwość podłączenia kompa a PDP 1024x768 to żadna nowość. Jest jakaś płytka ze sterownikami to może to coś by dało. Ciekawe... jak by tak zapodał grę na 42" :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość Kotecek

Greqone - Kupiłem dzisiaj lapka. jets bez systemu, więc zainstaluję i skonfiguruję dziada jak będę miał czas. Pn, wt i śr będą ziężkie w pracy więc w czwartek lub piątek go ogarnę. A jak już będzie ogarnięty to podłącze przez HDMI. Tylko, ze w lapku mam Radeona (pierwszego wżyciu :) ) więc nie wiem jak to się ma do GeForce, które mam w stacjonarkach. W każdym bądź razie napisze jak to się świeci. mam nadzieję, że nie wypalę powidoków.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość Kotecek

Dzisiaj podłączyłem na 7-10 min. Można ustawić rozdzielczości od 800x600 do 1920x1080 ale jest mały zonk... albo obraz wyjeżdża ok. 30 pikseli poza ekran abo jest w ramce o grubości 30 pikseli. Nie wiem jak to wyregulować. Zalecało mi rozdzielczość 1280x720. Rozdzielczości 16:9 takie jak 1280x720 czy 1920x1080 były wyświetlane poprawnie a rozdzielczości 4:3 takie jak 800x600 czy 1024x768 były rozciągnięte w poziomie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...