Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Człowieku weź pomyśl który ci będzie patrzył na kurs dolara kiedy to się może zmienić choćby z godziny na godzinę? To wszystko tak jak pisałem są czynniki losowe niezależne od uczestników, nie można ich przewidzieć ani im zapobiec

Edytowane przez MatiXF1
Link to post
Share on other sites

Jako, że to mój pierwszy post tutaj: witam wszystkich forumowiczów Benchmarka. ;)

 

A ja wam powiem, że mój zestaw nie podrożał ani o złotówkę. Zastanawiające. ;P Aczkolwiek nie wierzę w jego wygraną, bo konstrukcja oparta na jednym Radku 6870 nie ma szans... chyba, że brane pod uwagę będzie coś więcej niż tylko moc grafiki. Zobaczymy. W każdym razie powodzenia wszystkim, a sam konkurs świetny, i liczę na więcej takich. ;)

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że organizator weźmie to pod uwagę że nie każdy składał komputer ,,na ostatnią chwilę"

Ja wysłałem zgłoszenie "na ostatnią chwilę", dosłownie 2-3 minuty przed północą w piątek 8) A i tak cena procka skoczyła i przekroczyłem 4k %-)
Link to post
Share on other sites

Wystarczy pomyśleć, komisja być może sama to przewidziała, a mianowicie:

To że przekroczyliście 4000zł (może jednak zaliczą, ja nie wiem), to właśnie wasza wina i to jest coś przez co możecie prędko odpaść. Mieliście rozważnie złożyć sprzęt, aby wszystko do siebie pasowało i zmieściło się w cenie, ale jak ktoś wysłał zestaw za 3999zł, to to już chyba nie jest przemyślany zestaw prawda? Nawet jeśli ktoś wszystko idealnie złożył powinien zwrócić uwagę na cenę.

Może się mylę, ale nie mnie to oceniać.

 

Pan up:

Takie gadanie nie przyniesie ci wygranej, jak nie wierzysz, że możesz wygrać, to nie masz co sprawdzać maila :D

 

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

Zestaw miałem akurat dobry xD, bo co, miałem dawać 6850 w CF, dosyć, że droższe od 6950 i minimalnie lepsze, to jeszcze jest to przeżytek.

 

Miałem 3 stówki wolne, więc dałem Bulda 8 rdzeniowego, bo 4 rdzeniowy Phenom jest stary;p

Link to post
Share on other sites

Ja chyba zrobię tak ze dam sobie spokój do poniedziałku.

Jak wejdę w poniedzialek rano i nic nie bedzie to bede pewny ;-)

A na razie to olać.

Z czego to widziałem to duzo osob nie ma wpisanych danych wszystkich i duzo było pustych zgłoszeń wiec zapewne (zwycięzcy)zostali juz wybrani a info dostaną pozniej.

 

 

Drzewo 97

He jestes juz 4 osoba dzisiaj.Co wygrałes?

A pozatym juz napisałeś ze wygrałes a miales nie mówic wiec nagroda należy sie komuś innemu.

A jeżeli jest tu ktoś kto juz cos kiedyś wygrał

Niech napisze czy mają dopisek zeby sie nie chwalić?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...