Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Tylko,ze sa ważniejsze wydatki niż komputery za 4000;-)

I tu nie chodzi o to czy kogoś stać czy nie:-)

Jak sie wyrasta z "szkoly" to nie ma sie ochoty przeznaczać kasy na sprzet:-)

No chyba

,ze sie dostaje dom i samochód w darowiźnie od rodziców;-)

lub zarabia conajmniej średnią krajową.

 

Edytowane przez Scenic
Link to post
Share on other sites

Szkoda, że poznamy zwycięską konfiguracje po nowym roku :( Panowie, a regulamin ?

He he he.

Ciekawe jak komisja uwzględniła mysz i klawiaturę w zestawie. Większość to olała dla lepszych podzespołów, a w końcu nie po to dawano wybór tego sprzętu, żeby później to wszyscy olali.

Edytowane przez Jaskierownik
Link to post
Share on other sites

Nie wiadomo czy to prawda. :P Było wyraźnie że wyniki na stronie do 7 dni roboczych będą.

Nie wiadomo czy to prawda. :P Było wyraźnie że wyniki na stronie do 7 dni roboczych będą.

 

Zagłębiając się w poprzednie wypowiedzi zauważyłem, że większość robi sobie ze wszystkich przysłowiowe "jaja"

Link to post
Share on other sites

Sracie się niesamowicie tym konkursem,

no dokładnie, nie rozumiem tego wszechobecnego poruszenia .

 

ja swój zestaw złożyłem w dniu wypełniania ankiety kosztował za 3980 zł, a dziś już 4300. Podziękował za konkurs.

Link to post
Share on other sites

Jak tak to zwolennicy teorii spiskowych już dawno znaleźliby niepasujące do siebie - fakty, dziwne zbiegi okoliczności - ciszy. Nie widzę żeby tutaj ktoś jakoś s*ał z tymi wynikami i się spinał, ot tak taki offtop dla zabicia czasu, poza tym RAKU 44 o ile dobrze pamiętam napisał że jak dobijemy do 100 stron to on odda swojego kompa ;O Przydałby mi się nowy toster ^^:)

Edytowane przez RecoNet
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...