Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Kto odświeża cały czas pocztę elektroniczną czekając na wiadomość, że to on właśnie jest zwycięzcą?

Od tego ma się klientów poczty np nietoperza ;)

 

Na wygraną nie liczę ale podobno kto nie gra ten nie wygrywa %-)

ja bym założył filtr co najmniej rok lub dwa w serwisie z 50 komentów i ze 100 postów na forum ciekawe ile wtedy by osób zostało %-)

Link to post
Share on other sites

Zwycięzcy konkursu będą wybierani wśród zalogowanych czytelników, którzy w swoim

profilu mają uzupełnione: imię, nazwisko, miasto, wiek.

Co do tego to ja się odniosę tak że jednak chodzi o rejestrację... bo tak to dziwnie było by z ich strony, chodzi przecież o to żeby wysłać zgłoszenia a nie czatować zalogowanym na nagrodę...

Link to post
Share on other sites

Zwycięzcy konkursu będą wybierani wśród zalogowanych czytelników, którzy w swoim profilu mają uzupełnione: imię, nazwisko, miasto, wiek. Co do tego to ja się odniosę tak że jednak chodzi o rejestrację... bo tak to dziwnie było by z ich strony, chodzi przecież o to żeby wysłać zgłoszenia a nie czatować zalogowanym na nagrodę...

Na to też można różnie patrzeć. Biorąc pod uwagę konkurencję wśród serwisów dot. sprzętu komputerowego długoterminowe odwiedziny wpływają dobrze na google :P Duże zainteresowanie stroną = pozycja w wyszukiwarce :P

Może chcą wyprzedać zestawy w komputroniku i lepiej wypozycjonować benchmarka :P a 4k userów przeglądajacych stronę non stop przez 7 dni daje google do myślenia xD

Edytowane przez RecoNet
Link to post
Share on other sites

Sprawdzanie 4000 konfiguracji? Hehe... gdybym to ja organizował konkurs to bym potrafił wybrać zwycięzcę w kilka minut.

 

W jaki sposób? To proste. Najpierw tworzę własną koncepcję z jakich to elementów moim zdaniem najlepszy sprzęt powinien się składać i wybieram 10 najbardziej zbliżonych. Rzucam okiem na uzasadnienia i spośród tych 10 wybieram zwycięzcę. Proste nie?

 

Choć dziś na ich miejscu zrobiłbym inaczej - doprecyzował pewne niejasności regulaminowe i przedłużył konkurs jeszcze o jeden dzień, a potem rozstrzygnięcie.

Link to post
Share on other sites

@Ladros - Nawet jeśli masz rację, co do tego, że potem komputronik wystawi zwycięski zestaw do sprzedaży to czy to takie istotne. Ja tam bez zbędnych komentarzy cieszę się, że zrobili taki konkurs (bez względu na to kto będzie zwycięzcą) i oby takich lub podobnych konkursów było jak najwięcej, a jakie konkretnie pobudki kierowały organizatorami to jak dla mnie nie jest takie ważne.

Link to post
Share on other sites

Jakby na to nie patrzec konkurs jest uzyteczny z jednego powodu - komputronik bedzie znal "zapotrzebowania" uzytkownikow. Bedzie wiedzial jaki ludzie chca kupic sprzet.

 

Fakt - irytuje maly wybor oraz zmieniajace sie z dnia na dzien ceny podzespolow, ale komputronik zawsze cenilem za profesjonalizm, ktorym nadrabial wysokie ceny, wiec znajda na to rozwiazanie.

 

Jesli chodzi o sama ilosc zgloszen, to wydaje mi sie, ze ponad polowa odpadnie na wstepie z powodu niekomaptybilnosci, niedostepnosci podzespolow na magazynie i innych tego typu powodow.

 

Mimo wszystko irytuje mnie fakt, ze benchmark z komputronikiem robia konkurs, w ktorym ktos dostanie cos za darmo (i to nie byle co, bo machine warta 4k zl), a ludzie tworza tyle problemow: bo komputronik mamaly wybor, bo ceny, bo to, bo tamto. Przeciez nikt nie kaze nikomu brac udzialu w konkursie. Jesli sie nie podoba, to wystarczy zignorowac.

 

Zycze wszystkim powodzenia w losowaniu, bo przy tak zblizonych konfiguracjach, jakie robia ludzie, wylonienie zwyciezcy bedzie troche jak loteria. Mysle, ze duza role odegra tu uzasadnienie wyboru.

Edytowane przez gargh
Link to post
Share on other sites

pewnie, że nie ważne :P tyle tylko, ze tak jak pisałem wcześniej ci którzy złożyli zestawy z częściami które wypełniają magazyny mogą mieć większe szanse na wygraną co trochę przeczy idei konkursu na najlepszy zestaw - tudzież najwydajniejszy. A szczerość szkodzi marketingowi więc nie napisali wprost, że mamy złożyć zestaw który się najlepiej sprzeda :P

Link to post
Share on other sites

Myślę że byłoby niesprawiedliwością gdyby połowa uczestników odpadła na samym starcie z powodu czynników losowych - brak części, wahające się ceny itp. Mam nadzieję że organizator weźmie to pod uwagę że nie każdy składał komputer ,,na ostatnią chwilę"

Co do wyników myślę że labo maile do zwycięzców już zostały wysłane albo komisja jeszcze wybiera tą najlepszą konfigurację. Trzeba czekać cierpliwie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...