Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

bo i tak nikt nic nie zapłaci

Anonimowy donos do skarbówki i już nie jest tak beztrosko :D

 

Jeżeli dochodzi do sprzedaży prywatnie rzeczy nowej, to należytym dokładniej rozważyć, czy transakcja nie powinna stanowić sprzedaży w ramach działalności. Dopuszczalne jest nabycie jakiegoś towaru i niewykorzystywanie go w ogóle, a potem jego sprzedaż niemniej wielokrotność i powtarzalność takich czynności wskazywać będzie na sprzedaż zorganizowaną w celu osiągania przychodów ze sprzedaży (działalność).

Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie w jaki sposób wybiorą najlepszą konfigurację, bo będzie o to burza na forum jak nie wiem co. 2 dni na określenie która konfiguracja wygrała to przesada nawet jeżeli będzie pula 1000 poprawnych zgłoszeń to żeby rzetelnie określić który komp jest lepszy powinni je złożyć i puścić kilka benchmarków. Było by to rzetelne, a tak nabieram przekonani iż wygra średni konstrukcja wyciągnięta z kapelusza a na forum rozpęta się piekło. By ręcz nie powiedzieć, iż wygra osoba która miała a cały konkurs to lipa aby wszystko było z pozoru legalne. Taka mała teoria spiskowa, bo gdy niema transparentności trudno nie nabierać takich podejrzeń.

Link to post
Share on other sites

4.1. Informacja o wynikach danego Konkursu zostanie zamieszczona na stronie po upływie 7 dni roboczych od odpowiedniego posiedzenia Komisji, o którym mowa w pkt 3.4 niniejszego Regulaminu.

 

Czyli trochę trzeba poczekać :D

3.4. Posiedzenia Komisji, podczas którego nastąpi przyznanie nagród Konkursowych, odbędzie się w następującym terminie: 12 grudnia 2011r.

 

Link to post
Share on other sites

Będą oceniać zestaw i odpowiedź. Teori spiskowych bym nie stawiał;-) Na pewno będą sie liczyć szczegóły z odpowiedzi. Czekamy do jutra.Jak ktoś wygra to napisze jutro zapewne:-)

Jednak kryteria są tak ogólne iż można dowolnie nimi manipulować, to prawie jak specyfikacje do przetargów 90% jest ustawionych pod konkretne firmy, a gdy nie wygrywa tac o miała wygrać to zaczyna się piekło i rzucanie się o każdy przecinek i słowo aby unieważnić przetargi. Najlepszy przykład to iPady dla ABW. Troszkę za dużo ma odczynienia z przetargami więc człowiek jest wyczulony do maksa na takie mało klarowne sytuacje. Zwłaszcza, że jakieś zresztą i tak mało konkretne wyjaśnienia pojawiły się dopiero pod koniec konkursu. Tak na prawdę gdyby się ktoś uparł dał by radę podważyć każdy wynik słuszny czy nie. Dlatego brak transparętności sprzyja takim domysłom, to jest moja opinia na ten temat i nie każdy może się z nią zgadzać, ale faktom iż konkurs był zrobiony po łebkach trudno zaprzeczyć.

Link to post
Share on other sites

Panie znawca;-) To ile tego podatku ? Czy zależne jest to od tego co przedajemy? Ten kto wygra na pewno wystawi to na aukcję za np.3500 cena minimalna. To według prawa ile powinien zapłacić? Pytam tylko z ciekawości bo i tak nikt nic nie zapłaci.:-) Wyniki dla wygranych w poniedzialek, na stronie po 7 dniach.

zapłaci normalny pełnowymiarowy vat od sprzedazy towarow i usług

nawt jakby dał minimalna i wystawił całosc jako nowy zestaw to pamietaj ze sprzedajacy nie jest sklepem i nie on wystawia gwarancje na sprzet wiec w razie potrzeby trzeba biegac w inne miejsce, kolejna i najwazniejsza sprawa to fakt ze cena takze zalezy od konkretnego zestawu tzn jesli ktos złozył cos co do gier srednio na jerza i zamiast mocniejszej grafy wywalił kase na droga obudowe z "okienkiem" ktora tak czy siak bedzie tylko ozdoba a zamiast lepszego procka w zestaw wsadził dysk 2t :) i wywalił kupe kasy na peryferia tak jakby to miało byc stworzone by sie kolegom pochwalic i na youtube pokazac jak sie wszystko ładnie swieci a za poł roku w grach detale na minimum i 1280 :P to w jego przypadku nawet przy tej minimalnej zostanie i co aukcje bedzie cene smniejszał bo zainteresowanie bedzie tylko po stronie handlarzy co "tanio kupowac i zarabiac a nóz sie uda cos wyrwac i zarobic"

 

ktos podał zestwik z zasilaczem ocz 550 a inny napisał ze nie pociagnie :P

taki zestaw ciagnie 450 chiefteka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze ma zapas mocy

Edytowane przez SEEG79
Link to post
Share on other sites

no to tymczasem bedziesz mogł sobie ten zapas mocy wykorzystac na podłaczenie lampek choinkowych zeby okienko w obudowie podswietlic... swieta ida wiec jak znalazł :P

 

He,he.

Nie wiem jak kolega miałm ale ja nie mam obudowy z okienkiem

A zasilaćz musi mieć zapas mocy . To jest komputer do gier wiec 500 watt z OC to minimum.A zapas musi byc;-)

Wiec tez dałem 650watt.Nie ma

co oszczędzać na mocy.

Widzialem testy co prawda z prądozernym ge

Forcem i 7 2600 gdzie po max oc

(Prawie)650 potrafili wykorzystac.

Edytowane przez Scenic
Link to post
Share on other sites

No nic niech jutro wybiorą najlepszy zestaw z najlepszym opisem dlaczego te podzespoły?

;-)

Powodzenia wszystkim:-)

Wiadomo,ze liczy sie tylko 1 miejsce . 2 juz takie fascynujace nie jest jeżeli chodzi o nagrodę.Ale wygrać zasilacz czy słuchawki tez na ulicy nie leży.

Powodzenia!

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...