Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

@KOXsu Szkoda, bo jak wygrasz.. to nagroda pójdzie na marne.. bo masz o wiele wiele lepszy zestaw który dla mnie np. jest szczytem marzeń:( Ktoś pisał, że 12 będą wysłane emaile do zwycięzców, to prawda?

Nie rozumiem takiej postawy... to nie jest USB, tylko konkurs w którym każdy ma takie same szanse. I uwierz mi, że każdego ucieszy sprzęt za 4k, nieważne co ma w tej chwili

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie, ale niektórzy posiadacze takie sprzętu sprzedadzą na allegro i będą mieć na nową obudowę, bo mieć 1 miesiąc taką samą to jest wstyd. ;p

 

Każdy zasługuję na tą nagrodę, jeżeli się przyłoży do konkursu.Ja nie decyduję kto wygra, tylko komisja.

Link to post
Share on other sites

Na stronie było jak wół napisane "do 10.12.2011".. ja tu wchodzę 15 minut po północy, ale przecież właśnie 10 grudnia 2011, by wysłać swoje propozycje, a tutaj: zakończyliśmy przyjmowanie odpowiedzi :(

Edytowane przez xyzaz
Link to post
Share on other sites

No nic.Ponad 4200 odpowiewidzi.Teraz wszystko zależy od pracy komisji która ma ciężki orzech do zgryzienia.Niech wygra najlepszy;-)

 

 

Posiedzienie komisji i podział nagród jest 12.12

Wtedy tez chyba powinny przyjsc wiadomości do zyciezcow:-)

Pisze tez,ze na stronie bedzie po 7 dniach od posiedzenia wiec do końca nie wiadomo.

 

Co do kart wydaje mi sie,ze wygra kofing z 6950. ;-) jest duzo wydajniejsza od 6850 i 6870.A 6970 byla za droga do ogólnego zestawu;-)i możliwości.

No nic czekam na wyniki.

Ps. Zdziwiłem sie jak zobaczyłem na forum (angielskojezycznym)porównanie 850 z 950 ta druga jest średnio o 30% wydajniejsza.;-)

Edytowane przez Scenic
Link to post
Share on other sites

Ja wybrałem 6870 argumentując, że dzięki temu mogłem wybrać porządną gamingową myszkę i klawiaturę. Poza tym między 6870 i 6950 nie ma aż tak wielkiej różnicy. W dodatku dałem mocny zasilacz i porządną płytę główną dzięki której możliwy jest XFire x8/x8.

 

 

 

 

Ale i tak wiem, że nie wygram xD

Edytowane przez Numik
Link to post
Share on other sites

Podejrzewam, że po ogłoszeniu wyników będzie spora burza o słuszność przyznania nagród. I niestety cała wina leży po stronie organizatorów w wyniku tylu niejasności regulaminowych, ponadto spora liczba zgłoszeń będzie przez to nieważna.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja nie mogę z komputronika. Według nich płyta główna i procesor nie są ze sobą kompatybilne. O to dowód: KLIK

 

Jednak na stronie producenta płyty głównej pisze co innego. Też dowód: http://pl.asus.com/Motherboards/AMD_AM3Plus/M5A99X_EVO/#specifications

 

Jak widać w komputroniku pracują same cepy by informacje nie były takie same jak na stronie producenta danego produktu.

Link to post
Share on other sites

Ja tam nie patrzyłem, co jest zapisane na komputroniku na temat kompatybilności. Oni podają co wspiera dana płyta główna w czasie premiery, nie aktualizują ofert jeżeli aktualizacja BIOSu dodaje wsparcie nowych procesorów. Po prostu założyłem, że redakcja BMK jest na tyle kompetentna, żeby sprawdzić co działa z czym, a nie tylko patrzeć na przestarzałe specyfikacje.

 

Jak ja składałem, to był. :)

Jak wtedy patrzyłem, to chyba miał niebieski kolor dostępności na liście procesorów, ale jak już kliknąłem na nazwę, to była informacja, że towar wycofany ze sprzedaży. Edytowane przez Numik
Link to post
Share on other sites

Konkurs porażka... po tygodniu od wysłania zgłoszenia do konkursu połowa podzespołów zdrożała tak, że wyjdzie ponad 4000 zł, a drugiej połowy nie ma na magazynie :rotfl:

 

Redakcja BMK wyznacza nowy poziom jakości konkursów :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...