Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Ogólnie ten konkurs jakby napisany o 2 w nocy przy zgaszonym świetle. Mało tam objaśnione nawet nie wiem co mam wpisać w płyta główna, link czy nazwę? Na wszelki wypadek mam link, bo w linku i tak pisze co to jest. No i też o tym sprzęcie, który można kupić np. na zamówienie - nic nie wiadomo ;D

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

@MatiQ Jest tam w komputroniku trochę bardzo dobrych płyt pod AM3+

@krzesny Ja patrzyłem, a nawet zmieściłem się idealnie w budżecie.

@wujashek Szkoda, że nie sprawdziłem wcześniej, choć i tak pewnie nie wygram (za dużo tu osób lepiej znających się na sprzęcie).

Link to post
Share on other sites

Pozycja z dopiskiem "Towar dostępny na zamówienie" czyli większość tzw "niedostępnych" w Komputroniku wg mnie spełnia wymóg

"podzespoły muszą być dostępne w sprzedaży" - są dostępne w sprzedaży - na zamówienie

Gorzej gdy jest dopisek "chwilowy brak towaru. termin dostawy nieznany" - ale to i tak należy uznawać wg mnie żę produkty są dostępne w sprzedaży tylko "chwilowo ich brak" ale dostępne są

Link to post
Share on other sites

Temat ma już 3 strony, a odpowiedzi ze strony administratorów czy organizatorów konkursu nie ma żadnej. Jest to trochę żałosne z ich strony, może ich nieco tłumaczyć wikend jednak w dobie obecnej technologi to nie problem, jednak wystarczy trochę chęciami i ktoś powinien udzielić odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Również czekam na odpowiedź redakcji. Chciałbym dowiedzieć się czy procek, który zaproponowałem przejdzie. Niby jest napisane, że jest niedostępny w sprzedaży, ale w połowie salonów jest dostępnych po kilka sztuk i pasek dostępności jest niebieski.

Link to post
Share on other sites

Jestem nowy na tym forum :)

 

Brałem udział w konkursie "Złóż i wygraj komputer za 4000 zł"

 

Ale przypadkowo podczas "wbijania" konfiguracji nacisnął mi się 'enter' i wysłało się nie pełne zgłoszenie :[

 

Czy istnieje możliwość 'poprawki' :co:

Edytowane przez piotrGTX
Link to post
Share on other sites

No to akurat tak, ale czy to przejdzie?

http://www.komputronik.pl/product/90426/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/AMD_Phenom_II_Quad_Core_965_BOX_Black_Edition.html

 

Bo np. takie coś to rozumiem, że nie przejdzie - http://www.komputronik.pl/product/93315/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/AMD_Phenom_II_Quad_Core_955_BOX_Black_Edition.html

wyraźnie jest napisane na górze, że towar nie jest dostępny, ale w tym pierwszym nie ma takich cudów :)

 

Bo jak nie taki procek to jaki? Bulldozer? Do gier? Nie...

Edytowane przez Eklerek
Link to post
Share on other sites

Taką odpowiedź dostałem na pytanie o dostępność towaru:

Towary dostępne w sprzedaży. Musimy potem złożyć komputer z podzespołów, które wskazujecie. Logiczne jest, że nie mogą to być sprzęty, których nie ma w sklepie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...