Skocz do zawartości

Nowości do testów


Recommended Posts

Czas wypożyczenia produktów od firm też mamy ograniczony. Max 3 tygodnie.

a to nie bedzie mozna ich zatrzymac po recenzji? nastawialem sie ze zrobie bdb recenzje i bd nowy monitorek... :D

Też chciałbym zatrzymać grafikę o ile w ogóle dostanę ją do napisania recenzji.

Link to post
Share on other sites

Jak wy sobie to wyobrażacie? Że benchmark.pl robi "prezenty" po 1000zł? :D

z tego co ja rozumiem, to nie benchmark lecz vendorzy/dystrybutorzy

Qnapa takie Konsorcjum FEN przykładowo

 

prezenty po 3000zł w USB też dla Ciebie są niewyobrażalne?

 

póki co jakoś nie widać chętnych na routery itd.?? czemu??

Link to post
Share on other sites

z tego co ja rozumiem, to nie benchmark lecz vendorzy/dystrybutorzyQnapa takie Konsorcjum FEN przykładowo

To oczywiste, ale skoro nie jest zaznaczone że sprzęt zostaje u recenzenta to benchmark.pl musiałby za niego zapłacić jakby jednak miał zostać.

..

USB to co innego, są sponsorzy. Teraz pewnie są z tym drobne problemy dlatego musimy tak wyczekiwać na USB 8. :D

Link to post
Share on other sites

z tego co ja rozumiem, to nie benchmark lecz vendorzy/dystrybutorzyQnapa takie Konsorcjum FEN przykładowo

To oczywiste, ale skoro nie jest zaznaczone że sprzęt zostaje u recenzenta to benchmark.pl musiałby za niego zapłacić jakby jednak miał zostać.

..

USB to co innego, są sponsorzy. Teraz pewnie są z tym drobne problemy dlatego musimy tak wyczekiwać na USB 8. :D

benchmark => komputronik -> dopowiedz sobie resztę

cierpliwości, przyjdzie czas to będzie USB8...

 

poza tym czy wszystko od razu musi zostać u recenzenta? nie wystarcza sam fakt, że można potestować jakiś fajny sprzęt??

Link to post
Share on other sites

Dajcie palec a odgryzą całą rękę.

 

Na benchmarku macie wiele możliwość zdobycia fajnego sprzętu za darmo - piszcie newsy, mini recki i wypowiadajcie się w Poradniku a zdobędziecie punkty które możecie wymienić sobie na sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Dajcie palec a odgryzą całą rękę.

 

Na benchmarku macie wiele możliwość zdobycia fajnego sprzętu za darmo - piszcie newsy, mini recki i wypowiadajcie się w Poradniku a zdobędziecie punkty które możecie wymienić sobie na sprzęt.

a tak odbiegając od tematu to jak wygląd ta wymiana? ile punktów przekłada się na co? pytam z ciekawości, bo w sumie nie mogłem się doszukać konkretów :D
Link to post
Share on other sites

te punkty to sie wymienia chyba 1 do 1 na złotowki do wydania w komputroniku. Ja je zbieram zeby np. kupic podkladke pod myszke (qck mini lub jakas razera za 40zł) i takie mniejsze rzeczy na ktore nie chcialoby mi sie wydawac kasy, a napisanie 'kilku' newsow to nie zajmuje dlugo :D

Link to post
Share on other sites

A ja spytam zadam pytanie, czy może powielę, które już padło w tym temacie. Czy jeśli dacie komuś do testów sprzęt, który nie ma dopisku "zostaje po publikacji wariant x", a recka będzie na świetnym poziomie, zastanawiacie się nad zostawieniem jego (sprzętu) testerowi? Pytam z ciekawości :lol:

Link to post
Share on other sites

czy można by dorzucić do porównania Raptora (dla porównania 10k RPM vs gęsto upakowane 7200 RPM)?

- co jeśli testy zajmą więcej niż 2 tygodnie (wątpię bym się wyrobił w takim czasie a chciałbym się obyć bez rozpinania swojej macierzy co zajęłoby więcej czasu)?

- czy coś konkretnie musi znaleźć się w takim porównaniu?

Niestety, rapotora nie możemy dorzucić.

Testy nie mogą trwać dłużej jak 2 tygodnie :D

A ja sądziłem że skoro chcesz je wziąć na testy, już dokładnie wiesz co powinno się znaleźć w porównaniu :lol:

Link to post
Share on other sites

A ja sądziłem że skoro chcesz je wziąć na testy, już dokładnie wiesz co powinno się znaleźć w porównaniu :lol:

Ja wymyśliłem fajną metodologię testową - różne pliki, różne partycje, ale czekam aż dojdzie dysk razem z monitorem, żeby zobaczyć jak ona się sprawuje w praktyce :D
Link to post
Share on other sites

czy można by dorzucić do porównania Raptora (dla porównania 10k RPM vs gęsto upakowane 7200 RPM)?

- co jeśli testy zajmą więcej niż 2 tygodnie (wątpię bym się wyrobił w takim czasie a chciałbym się obyć bez rozpinania swojej macierzy co zajęłoby więcej czasu)?

- czy coś konkretnie musi znaleźć się w takim porównaniu?

Niestety, rapotora nie możemy dorzucić.

Testy nie mogą trwać dłużej jak 2 tygodnie :D

A ja sądziłem że skoro chcesz je wziąć na testy, już dokładnie wiesz co powinno się znaleźć w porównaniu :lol:

W takim razie przy 2 dyskach wyrobię się w 2 tygodnie spokojnie.

Jakie testy znalazłyby się w recenzji wiem ale pytam czy są jakieś wymagane przez redakcje/etc.?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...