Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

No to może skuszę się na inFamous bo nie grałem i Wipeout HD którego nie dokończyłem a nie ma go już.

Super Stardust HD było kiedyś do ściągnięcia demo jak będziesz chciał to znajdziesz jak ruszy PS Store.

 

Super Stardust to klasyk z Amigi.

Link to post
Share on other sites

Mało którą grę przeszedłem. Zazwyczaj gry zaczynają mnie po jakimś czasie okropnie nudzić. Z inFamous było inaczej dlatego z niecierpliwością wyczekuję premiery kolejnej części :)

A może ja się zwyczajnie za bardzo w nią wklimaciłem...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja tam jestem bardzo zadowolony. Liczyłem na Uncharted, ale LBP i DeadNation w 100% mnie usatysfakcjonowały. Do tego doszedł Burnout Paradise :D

 

Dzisiaj pobrałem sobie demo inFamous 2. Zapowiada się bardzo ciekawie.

Link to post
Share on other sites

Panowie zobaczcie sobie jak piękną grę może wyświetlić PS3 :o

 

UNCHARTED3 !

http://img200.imageshack.us/img200/1299/vf9zsx.jpg

http://img840.imageshack.us/img840/2045/2u7og9x.jpg

http://img804.imageshack.us/img804/9095/dn7wq.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/4964/ocwnr.jpg

http://img832.imageshack.us/img832/7673/sp5sc.jpg

 

:x

Link to post
Share on other sites

Mixtape rozumiem, że od kilku miesięcy co piątek rezygnujesz z piwa, z papierosów, czy innych uciech. Plus w wakacje będziesz ciężko pracował, aby powiększyć zasoby w śwince. Nawet się nie oszukujmy, że obecna generacja pojedynczych kart graficznych udźwignie ten produkt. Za pewne w rozdzielczości 1920 na 1200 pikseli, Frostbite 2.0 "ignoruje" zestawienie i5 2500k plus GTX 570. DICE drastycznie podniesie poprzeczkę, albo nawet wymusi na rynku powstanie nowej półki ponad zestawami "Extreme Ultra PC" (i7 2600K, plus GTX 590).

 

Premiera w +listopadzie, więc mamy jeszcze 5-7 miesięcy na nazbieranie 2000 zł (licząc ze spadkiem cen) na kartę graficzną. Asus ENGTX590/3DIS/3GD5, bądź Asus MATRIX o ile w ogóle wyjdzie z GTX 590, bądź ATI 7950 o ile wyjdzie w tym roku, i pobije konkurencję.

 

Odnośnie Uncharted 3: Drake's Deception. Nie mylmy renderów z realną oprawą wizualną. Filmik z E3 prezentujący oprawę wizulaną w trybie dla wielu graczy: http://uk.ign.com/videos/2011/05/30/uncharted-3-drakes-deception-airfield-multiplayer-map?objectid=94314&show=HD. Pamiętając, że mowa o grze na wiekową już konsole, całość wygląda bardzo dobrze, jednka mnie trochę smuci, że Naughty Dog upiera się przy "kreskówkowej" stylistyce.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Grafika w U3 jest ładna no ale ludzie na litość boską ile można ją wychwalać ! Kulig75. Już teraz na poważnie. Człowieku zmień trochę podejście do świata. Nie pisz już durnych komentarzy a jak już to przynajmniej nie rób tego na siłę. Lata świetności PS3 się skończyły i taka jest bolesna prawda, Coraz więcej producentów robi gry na PC a potem daje porty na konsolę np. Risen 2, Wiedźmin 2, Battlefield 3 i wiele innych.

 

Ujemny : BF3 ma cholernie wysokie wymagania ale mam nadzieję iż u mnie na maxa pójdzie a pójdzie bo modernizacja już do mnie jedzie ;)

Link to post
Share on other sites
Skąd pewność, że GTX 560 Ti poradzi sobie z Battlefield 3 w tej rozdzielczości, i ustawianiach max/ultra? Jeśli bazujesz na informacjach z GameFront.com, to muszę ciebie zmartwić. DICE zaprzeczyło, jakby GeForce GTX 460, czy Radeon HD 6850 były kartami rekomendowanymi. Z tego co kiedyś przeczytałem - niestety w tym momencie nie potrafię znaleźć tego artykułu - na pokazach DICE korzystało z usług dwóch kart GTX 580, i właśnie rekomendowaną kartą jest GTX 580. Rekomendowaną, czyli nie pozwalająca na uruchomienie gry w najwyższych detalach.
Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że ktoś wprowadził Ciebie w błąd, bądź sam nieuważnie przeczytałeś test kart graficznych.

 

Gigabyte GeForce GTX 560 Ti SOC nie jest wstanie konkurować z referencyjnym GTX 580, nie mówiąc już o modelu MATRIX od ASUSa, a z modelem słabszym czyli GTX 570. Wyniki osiągane przez SOC OC są niemalże identyczne jak modelu referencyjnego GTX 570. SOC rzeczywiście można podkręcić, ale na przykładzie Bad Company 2 widać, że efekt+ zamyka się w przedziale 2-4 klatek na sekundę.

 

Jeśli już wyłożyłeś pieniążki, to obawiam się, że nie pozostaje Ci nic innego, jak codzienna modlitwa o to aby Frostbite 2.0 okazał się silnikiem genialnie zoptymalizowanym. 50 klatek na sekundę to wynik wg mnie nieosiągalny, biorąc pod uwagę szczegółowość oprawy wizualnej BF3. 15, przy cieplejszym wietrze 22.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Chciałem kupić ASUS HD 6950 DCII ale by mi nie weszło do budy ;/ A u mnie bardzo tanio chodził ten radek. Ale poczytałem trochę opinii i testów i biorę GTX 560 Ti. Oczywiście parę postów wyżej chodziło mi o GTX 570. Teraz za późno na edycję. Do tego jeszcze ramy DDR3 bo już wypada kupować bo DDR2 mnie już dobijało ;/

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Szkoda bo byłaby super kartą. Ale GTX 560 Ti też nie jest zły

 

560Ti Wersja SOC jest nawet lepsza, bo żeby jej dorównać muszę podkręcić CUII(podkręca się wprawdzie wyśmienicie, ale jednak) a SOC jest wykręcony wyjściowo. Wybrałem jednak tą kartę bo przesiadałem się z pasywki i chciałem uniknąć szoku :D A ta karta to chyba najcichsza na rynku karta z aktywnym chłodzeniem.

Dobra, ale my tu GG a temat jest o PS3. [/OT]

Edytowane przez CougarV6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...