Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Gość effendi360

Za młody jesteś :] Jak diablo wyszło to tylko na takich się grało bo mimo iż pierwsza gra obsługująca analogi - GPolice - została wydana wcześniej (1997), to diablo 1 (1998) tej obsługi nie posiadało.

Link to post
Share on other sites

Owszem jestem młody ..choć zabawę z grami zaczynałem jak w TV leciały reklamy GameBoy Pocket, PSX też miałem .. jeśli uważasz, że przebudowa całego interface'u diablo pod pada jest tania i prosta to ja nie będę się już dochodził bo może źle zrozumiałeś moją wypowiedź. Wydaje mi się (ale tylko wydaje jako laikowi), że jakieś zaimplementowanie sterowników do myszki czy klawiaturypowinno być trochę prostszym zabiegiem i szkoda, że się tego nie robi bo wtedy byłaby możliwość grania np w strzelanki na myszce .. a jak wiadomo mieć możliwość wyboru jest lepiej niż nie mieć :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Owszem jestem młody ..choć zabawę z grami zaczynałem jak w TV leciały reklamy GameBoy Pocket, PSX też miałem .. jeśli uważasz, że przebudowa całego interface'u diablo pod pada jest tania i prosta to ja nie będę się już dochodził bo może źle zrozumiałeś moją wypowiedź. Wydaje mi się (ale tylko wydaje jako laikowi), że jakieś zaimplementowanie sterowników do myszki czy klawiaturypowinno być trochę prostszym zabiegiem i szkoda, że się tego nie robi bo wtedy byłaby możliwość grania np w strzelanki na myszce .. a jak wiadomo mieć możliwość wyboru jest lepiej niż nie mieć :)

Generalnie PS3 w porównaniu do X360 jest taka że podepniesz każde urządzenie na USB. Ostatnio bez problemu podłączyłem kamerkę Logitech C270 pod PS3 i hulało aż miło. To czy uda ci się zagrać na klawiaturze przy PS3 to tylko wymysł programisty który mógł przewidzieć taką możliwość, ale bądźmy szczerzy sam przesiadłem się z kompa na konsole i bez problemu daję rade pochytać sterowanie w CoD:MW2 na padzie co kiedyś uważałem że będzie się grać badziewnie. Nawet się nie zorientowałem i przystosowałem się do sterowania. Ograniczać może nas tylko podejście do tematu - puki nie spróbujemy nie ma sensu się wypowiadać.

Edytowane przez Spojler
Link to post
Share on other sites

@Up

 

Ja próbowałem i uparcie twierdzę, że pad od PS3 jest upośledzony i nie dostosowany do warunków fizycznych jakie reprezentują sobą dłonie osobnika trzymającego to urządzenie. Co innego pad od X360, na tym urządzeniu można bez problemu grać bo jest bardziej ergonomiczne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też uważam, że pad xboxowy  lepszy .. dla przykładu .. w Forze mogłem grać 2 godziny i jedyne co to może troche zapociłem pada ;pp ale komfort super .. psztyczki super ... niestety po 30 - 40 minutach gry w GT5 tak mnie bolą paluchy że muszę zrobić przerwę .. może mam dziwne ręce ale jakoś mocno "naprężają" mi się paluchy na tym padzie przy bardziej emocjonującej akcji .. na padzie xboksowym palce po prostu odpoczywały ... oby pad do PS4 był troszkę większy

Link to post
Share on other sites

Z tego co widać pad do PS4 będzie mniej więcej tych samych wymiarów. Jedynie większy środek dla tego LEDowego ekraniku.

 

Pad od xboxa ma jedyną, może nie wadę, ale niewygodę - bateria z tyłu. Fajnie by było jakby jakoś sprytnie to 'ukryli', żeby nie wystawało tak bardzo, bo nie wygodnie palce się tam trzyma.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

bateria z tyłu

 

To jest największa, dla mnie niewybaczalna wada tego pada. Przez ten cholerny plecaczek nie mogę go wygodnie trzymać. Przez to będę wyjątkowy i dam się zjeść i stwierdzam - wolę pada od PS, mimo tego że łapy mam spore.

Link to post
Share on other sites

Bo fanboje pada od PS jak nie mają się czego doczepić to szukać będą na siłę i w tym przypadku oberwało się  baterii, która w padzie od PS3 jest "niewymienialna".

Link to post
Share on other sites

 

 

Bo fanboje pada od PS jak nie mają się czego doczepić to szukać będą na siłę i w tym przypadku oberwało się baterii, która w padzie od PS3 jest "niewymienialna".

 

 

I przy dobrym użytkowaniu nie do zajechania moja trzyma dobry tydzień z hakiem przy wielogodzinnym graniu podłączam pod PS3 jak się rozładuje na 30-45 min full i znowu można grac :)

Link to post
Share on other sites
I przy dobrym użytkowaniu nie do zajechania moja trzyma dobry tydzień z hakiem przy wielogodzinnym graniu podłączam pod PS3 jak się rozładuje na 30-45 min full i znowu można grac

 

2 zajechałem przy normalnym używaniu (5 lat)

w Xboxowym zmieniam tylko akku i dalej jazda bez smyczy :D

 

Co do wyższości X360 nad PS3 i odwrotnie można się wykłucać owszem

tak przy temacie padów nie ma nawet o czym gadac ;)

Link to post
Share on other sites

@Up

 

Bo i tak wszyscy obeznani wiedzą ale się nie wypowiadają, że obecnej generacji najlepszy jest pad od X360.

 

@Up Up

 

Poczytaj pierw o sprzęcie od srajzera i dopiero potem pisz czy jest lepszy czy nie. Ozne ostatnio do pieca wrzuciłem.

Link to post
Share on other sites

Pytanie tylko ile pożyje. Bo jak tyle co Onza to wolę pieniądze przepić, oddać potrzebującym, zgubić <- w tej kolejności, niż wydać na tego pada i w ogóle na sprzęt od srajzera.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...