Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Dla 99% ludzie 1080p kojarzy się z rozdzielczością 1920 na 1200/1080 pikseli.

Tiaa... wystarczy że telewizor ma HD i jest świetny, a co to jest piksel to już trzeba być informatykiem :) A rozdzielczość to jest wielkość ikonek przecież! Im większa, tym ikonki mniejsze

 

1920 na 1200/1080 pikseli. Gran Turismo 5 nie chodzi w tej rozdzielczości.

A widziałeś jakąś grę na te całe next geny, z zaawansowaną grafiką która chodzi w 1920x1080 :P Tylko jakieś badziewia z badziewną grafiką mogą sobie na to pozwolić, chociaż i tak to nic nie da

 

Ale tak, mogliby już to wydać(a już w planach mają że zrobią DLC z motorami o.O)

Co do pikseli to wystarczy znać coś takiego jak www.google.pl. :P
Link to post
Share on other sites

Nieco starsze tytuły jak GT5PQ czy Killzone 2 czy God of War to już od 50-70zł będą.

powiedz mi gdzie widziales god of war za 50-70 zl. mowilem ci juz kilka razy nie wypowiadaj sie w tematach o ktorych nic nie wiesz.
http://allegro.pl/killzone-2-polska-wer ... 09636.html

Killzone 2 69zł

http://allegro.pl/gra-gran-turismo-5-pr ... 86109.html

GT5PQ 44zł

Więc chociaż rusz tą swoją pustą przeżartą marketingiem SONY głową i wejdź na allegro :P

a ty umiesz czytac? zapytam jeszcze raz i specjalnie pogrubie pytam sie gdzie widziales gowa za 50-70zl?

tak duzy nacisk kladzie sie w szkolach na czytanie ze zrozumieniem a jak widac niektorzy i tak nie rozumieja tego co czytaja.

Link to post
Share on other sites

I ja dorzucę swoje cztery grosze :

Crysis Warhead 1.2 DX10 (gra nie jest zmodowana, po prostu tak cienie padają na zachodzie słońca, jak ktoś nie wierzy to polecam przejść misję w porcie :] )

http://www.crymod.com/uploads/mediapool/cave_03.jpg

Tutaj podobnie

http://www.crymod.com/uploads/mediapool/00000vodopad.jpg

I jeszcze jedno które najbardziej mnie powaliło(tutaj mi się wydaje, że jest mod ale i co z tego? :) )

http://www.crymod.com/uploads/mediapool/cave_04.jpg

Wulfen Twoja kolej :P

Link to post
Share on other sites

Jakoś wcześniej wszyscy wrzucali foty z Crysisa, FM3 itp i jakoś narzekałeś. Teraz wrzuciłem coś takiego, że Ci kopara opadła i na dodatek próbujesz mi teraz taki kit wciskać.

jacy wszyscy i w ktorym miejscu. przejzalem prawie caly temat i jedyna osoba ktora wstawila tu fotki z crysisa jestes ty. czy ty jestes az tak tepy ze nie potrafisz zrozumiec ze to temat o playstation3? az tak zabolalo ze sobie nie pograsz w kz3 ze musiales tu wstawiac jakies screeny z mapek do crysisa?

niczego nie wnosisz na forum robisz tylko śmietnik.

Link to post
Share on other sites

Znowu przesuną od dwa lata i będą wszyscy płakać :wariat: . Oczywiście producent gry powie że gra jest skończona w 99,999999 % a w tym czasie to pewnie FM4 zrobią :D

 

Jakoś wcześniej wszyscy wrzucali foty z Crysisa, FM3 itp i jakoś narzekałeś. Teraz wrzuciłem coś takiego, że Ci kopara opadła i na dodatek próbujesz mi teraz taki kit wciskać.

jacy wszyscy i w ktorym miejscu. przejzalem prawie caly temat i jedyna osoba ktora wstawila tu fotki z crysisa jestes ty. czy ty jestes az tak tepy ze nie potrafisz zrozumiec ze to temat o playstation3? az tak zabolalo ze sobie nie pograsz w kz3 ze musiales tu wstawiac jakies screeny z mapek do crysisa?

niczego nie wnosisz na forum robisz tylko śmietnik.

A co TY tu robisz. Dokładnie to samo. Próbujesz wszystkim wmówić jakie to PS3 jest mitycznie mocarne i w ogóle a jak ktoś napisze coś źle na temat PS3 to robisz się czerwony na burak i zaczynasz rzucać mięsem na boki :)
Link to post
Share on other sites

A co TY tu robisz. Dokładnie to samo.

Nie moj drogi ja pisze na temat, nie smiece jak ty. Ja nie wrzucam w temacie o kartach grafcznych zdjec z np killzona.

 

Próbujesz wszystkim wmówić jakie to PS3 jest mitycznie mocarne i w ogóle

nic nikomu nie wmawiam, wrzucilem nowe zdjecia z killzona w odpowiednim do tego temacie a ty zaczynasz wrzucac screeny z mapek do crysisa. czy ty nie potrafisz zrozumiec ze jest to temat o playstation 3? jak cie nie interesuje konsola sony to tu nie wchodz trollu.
Link to post
Share on other sites

Znowu przesuną od dwa lata i będą wszyscy płakać :) . Oczywiście producent gry powie że gra jest skończona w 99,999999 % a w tym czasie to pewnie FM4 zrobią :/

Informacje ze strony TVgry.pl.

 

Pierwsze informacji o Gran Turismo 5 pojawiły się w 2005 roku. Wtedy to Kazunori Yamauchi zapowiedział, że gra ukarze się w 2007 roku. W roku 2007 przesunięto premier na rok następny, oraz poinformował, że nad jednym modelem, jedna osoba musi pracować 180 dni ( :sciana: ). W 2008 padłą bodajże największa ilość wymyślonych przez Japończyka dat premiery. W 2009 wg twórcy gra była gotowa niemalże w 100%. W kwietniu 2010 zmienił zdanie, i gra byłą gotowa jedynie w 90%. W październiku stwierdził, że mają problemy z płynną animacją, i tak dalej.

Link to post
Share on other sites

Na marginesie. Skorygowanie błędów w animacji wymaga cofnięcia się do wersji alfa, czy do pierwszego grywalnego kodu. Okres testowania wersji RC to najczęściej 3 miesiące. Czyli o ile Japończyk wziął prawidłowe tabletki, to czeka nas jeszcze 1/2 roku czekania. Minimum. Chyba, że łże i liczy na rekord zamówień pre-order.

Link to post
Share on other sites

http://cache.gawker.com/assets/images/comment/12/2010/11/d3fc29e5e3cf0819d9e835cceda79cf9/340x.jpg

 

Stało się. Gran Turismo 5 trafiło do tłoczni.

 

Załóżmy, że na rynek w dniu premiery trafi 3 miliony kopii gry, natomiast okres dystrybucji to 7 dni:

 

[*:h3uto0ft]Data premiery 8 grudnia, czyli zostało 29 dni, a co daje 103,449 kopii na dzień;

[*:h3uto0ft]Data premiery 23 grudnia, czyli zostało 51 dni, a co daje 60,449 kopii na dzień;

[*:h3uto0ft]Data premiery 2 stycznia, czyli 61 dni, a co daje 49,181 kopii na dzień.

[*:h3uto0ft]Data premiery 4 luty, czyli... najwcześniejsza możliwa data premiery.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...