Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Dobra będzie to na pewno.Ale na pewno nie będzie HITEM.Graficznie nie powala tak jak na screenach czy na trailerach.Modelem jazdy na pewno pozamiata konkurencję.Masa samochodów z której połowa wygląda bynajmniej dobrze.Masa kapitalnych tras itp itp.

Link to post
Share on other sites

Też jakiś czas temu czytałem wypowiedź z psx... I chłopak ma rację. Dziś miałem okazję pograć w GT na psp i mimo ograniczeń typu mały ekran i grafika z ps2 to nie chciałem oddać konsolki. Ta gra sama sobie wyznacza poziom pod każdym względem :hahaha: Czy komuś się to podoba czy nie.

Link to post
Share on other sites

Chyba jednak większość zgodzi się GT nie będzie takim uber-super-mega miazgatorem jakim zapowiadali go producenci

a czego byś jeszcze chciał?

Polyphony spełniło wszystkie obietnice. Polyphony obiecywało zniszczenia i są zniszczenia, obiecywało mnóstwo tras i multum samochodów i będzie 70 tras i 1000 samochodów, obiecywało zmienną porę dnia i będzie zmieniająca się pora dnia, zapowiadali jeszcze lepszy model jazdy i jest lepszy model jazdy. Mógłbym jeszcze długo wymieniać, fakt jest taki ze gt5 niesie najwięcej zmian w serii. gt5 zapowiada się na najlepszy symulator jaki kiedykolwiek powstał, rozbudowaniem deklasując wszystko co do tej pory stworzono ustawiając poprzeczkę tak wysoko ze forza 4 będzie miała baaardzo ciężko chociaż dorównać.

 

Ale na pewno nie będzie HITEM.

Będzie czymś więcej, będzie system sellerem. Każda cześć sprzedawała się w nakładzie kilku-kilkunastu milionów sztuk sprzedając przy tym kilka milionów konsol, z gt5 będzie tak samo tym bardziej ze niesie tyle zmian w serii jak żadna inna cześć.

Wiele osób narzeka na długi czas dewelopingu ale patrząc na to co oferuje to i tak jest krotko.

 

Hearthland93

zapomniałeś jeszcze o jednym cytacie który pewnie nie spodoba się hejterom :hahaha:

Inna sprawa, że do wyboru było sporo niezaprezentowanych wcześniej torów i absolutnie każdy z nich robił doskonałe wrażenie, zaś grafa ocierała się o fotorealizm.

Link to post
Share on other sites

gralem w GT5 na jakiejs wystawie, i nie odnioslem wrazenia ze jest takie super.

Poza tym uzycie X i kwadratu do przyspieszenia i hamowania?

Bez jaj, sa manetki w tych padach, rozczarowalem sie.

Grafika takze jakas piekna nie byla, ale moze to efekt kiepskiego LCD czy cus.

Link to post
Share on other sites

gralem w GT5 na jakiejs wystawie, i nie odnioslem wrazenia ze jest takie super.

bo prologue czy academy rzeczywiście nie oferują niczego nadzwyczajnego poza rewelacyjnym wymodelowaniem aut. w prologu nawet replayów nie można było zatrzymać, przewijać itd.

 

włączając gt academy byłem strasznie rozczarowany widząc coś takiego:

http://i272.photobucket.com/albums/jj161/Wulfen1/PC180003.jpg?t=1283909413

 

 

 

za to prologue już wyglądało o niebo lepiej o tak:

 

http://i35.tinypic.com/2qnntj8.jpg

http://i35.tinypic.com/28wdt0z.jpg

 

a pełna wersja jeszcze lepiej.

Link to post
Share on other sites

Chyba jednak większość zgodzi się GT nie będzie takim uber-super-mega miazgatorem jakim zapowiadali go producenci

Polyphony obiecywało zniszczenia i są zniszczenia.
Warto by było nadmienić, że...

System zniszczeń objęte będą "tylko' pojazdy premium (~20%). Na reszcie aut (~80%) powstawać zadrapania/skazy na lakieru, nie będzie wgnieceń w karoserii, itd.

 

http://i35.tinypic.com/2qnntj8.jpg

Powyżej render opublikowany prze producenta, a poniżej rzut ekranu z rozgrywki Gran Turismo 5 Prologue.

 

http://www.familyfriendlygaming.com/Reviews/2008/Pics/Gran%20Turismo%205%20Prologue-5.jpg

Link to post
Share on other sites

Wulfen

zapomniałeś jeszcze o jednym cytacie który pewnie nie spodoba się hejterom ;)

 

Rzeczywiście zapomniałem, ale widzisz, mogłem to wytłuścić więc powtórze bo znowu gadają swoje :oops: boże jak trudno uwierzyć w to że gra tak wygląda i taka jest. Więc powtórzę :

Cytaty jakby ktoś znowu pieprzył że gran turismo to gó**o:

 

"...Największą miazgą był widok ze środka pojazdu, z całą tą ochronną klatką zasłaniającą pół pola widzenia - coś pięknego a w 3D to ekstaza - lepiej wyglądającej ścigałki nie ma. A malkontenci niech lepiej zamkną jadaczki. "

 

O rajdówkach: " Na koniec rajdówki. Powiem tak: grałem we wszelkie coliny czy WRC , i choć tamte gry były fajne, a grafa naprawde konkretna, to i tak gran turismo mną pozamiatało! PAl licho grafikę, pal licho pewne ograniczenia. Ale ten model jazdy to poezja!"

 

Aha, jeszcze o tym gościu co to niby taki spec z gramytv czy jakoś tak, z odnośnika gryonline, co tak piratował na targach :hahaha:

 

"I gdy słyszę te wszystkie teksty o pudełkowatych samochodach czy inne tego rodzaju bzdury, wypowiadane zwykle przez ludzi, którzy na symulacjach wyścigowych znają się tak, jak ja na pędzeniu bimbru w piwnicy, to nóż w kieszeni się otwiera. Zresztą 80 % dziennikarzy, których poczynania miałem okazję obserwować, nie potrafiło w ogóle jeździeć, - kolesie ciągle lądowali na bandach, i nie wiedzieli nawet jak wrzucić wsteczny bieg. Chyba jacyś maniacy Forzy albo raczej Pac-Mana"

 

LOL. Koniec z mojej strony na temat GT. :o

Tekst Urala z PSX Extreme.

Link to post
Share on other sites

(...) jak trudno uwierzyć w to że gra tak wygląda i taka jest.

Ponieważ żyjemy w XXI wieku, a PlayStation 3 nie jest wynalazkiem, na który może sobie pozwolić tylko elita tego kraju. Konsola nie jest artefaktem, nie podlega kwestii wiary. Gran Turismo 5 Prologue wygląda tak, jak na zademonstrowanym przeze mnie zrzucie ekranu.

 

Pan Michał z PSX Extreme wg was miał napisać:

[*:xy04v0xj]"Inna sprawa, że do wyboru było sporo niezaprezentowanych wcześniej torów i absolutnie każdy z nich robił doskonałe wrażenie, zaś grafa ocierała się o fotorealizm;"[*:xy04v0xj]"Pal licho grafikę".

Na ten czas odpuszczam. W dzień premiery, a na pewno w tydzień po niej zarzucę autorski filmik z Gran Turismo 5, oraz zdjęcia z trybu Photo Mode. Nie będzie już wątpliwość, to znaczy, ja ich nigdy nie miałem.

Link to post
Share on other sites

Gran Turismo 5 Prologue wygląda tak, jak na zademonstrowanym przeze mnie zrzucie ekranu.

Zarówno ten screen co Ty dałeś jak i te które ja dałem są "prawdziwe".

Włącz sobie replay i zbliżenie na samochód a zobaczysz ze tak właśnie wyglądają samochody, najlepiej na trasie górskiej w tunelu tam kamera jest bardzo blisko samochodu.

http://i35.tinypic.com/2qnntj8.jpg

Powyżej render opublikowany prze producenta
Wbijcie sobie to do głowy ze to NIE SĄ SCREENY ZROBIONE PRZEZ POLYPHONY a off screeny zrobione aparatem przez ludzi z forum gametrailers. Ile razy mam to powtarzać i udowadniać.

 

http://forums.gametrailers.com/thread/p ... 80?page=37

http://forums.gametrailers.com/thread/p ... 980?page=5

 

http://forums.gametrailers.com/thread/p ... 980?page=3

They're from a replay.

These two are 100% in-game paused while playing shots.\

 

Tja, a pokaż taki screen jak z Academy grając w prologue

http://i43.tinypic.com/2gt5c2g.jpg

wieczorem może sam zrobię jeszcze kilka

Link to post
Share on other sites

To ja nie wiem czy ty taki ujemny umysłowo jesteś że nie czaisz że tak wygląda gra. A jak ci coś nie pasuje, to zagraj w tę grę albo spytaj Urala z PSX. Żaden pajac, jak ten z tvgramy co na lepszej bandzie się rozbija i pieprzy głupoty że na targach kierownica nie jest taka świetna 720 , itd... jemu wystarczy 360 i tak k... wywali boba na pierwszym zakręcie. A jak z otoczeniem. Tak jak na zdjęciu. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Grać>umieć grać>przejść jest różnica to proszę iść się cieszyć mafią na pc a nie pisać tu w obronie jakiegoś ***** z programu którego nazwy nawet nie pamiętam. Czytam psx'a od 28 nr więc napewno posłycham Urala a nie kolegi który ma prawdopodobnie problem z jazdą w realnym świecie a co dopiero w GT :] Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeszcze ci odpowiem Mixtape przed spaniem, że akurat granie w grę oraz myslenie na prawdę idzie w parze. Nie wiem, może dla kogoś granie wymaga czegoś więcej niż patrzenie się w ekran i instyktowne wciskanie z góry ustalonych przycisków, by na "boku" np. rozmawiać. Ja nie mam z tym żadnych problemów. Ale na prawdę mnie rozbawiłeś. Myślenie + gadanie + granie to jest rzeczywiście trudna sprawa. Druga kwestia że to co on powie łykasz na 100 %. Sam powiedział że jest tak ułomny umysłowo (ten koleś) że nie potrafi pogodzić granie z myśleniem , gadką. Jąka się, z trudem klici zdania, przebąkuje coś o tym że GT go rozczarowało, wymyśla bajki zasłaniając się swoją wiedzą (niewiedzą ? )

 

A ja ci powiem Maksym że koleś który jest pro w kwestii teorytycznej i praktycznej w graniu w wyścigi (gry?) jest wiarygodniejszy od np. takiego fajansiarza z gramytv czy jakoś tak. A jeśli wolisz inne źródło ? To nie wiem zajrzyj na jakieś inne czasopismo. Podejrzewam że mądry z ciebie gość i obcy język (jakiś ) np. angielski znasz bez problemu. juz po targach, więcej będzie pierwszych wrażeń :] embargo juz minęło.

Link to post
Share on other sites

@Ponoo

 

Nie zauważyłeś, że niespecjalnie podnieca mnie fakt, że posiadam Xboxa. Jak będę potrzebował PS3 to sobie kupię PS3. Nie bawią mnie raczej tego typu zagrywki, raczej nudzą. :)

 

@Hearthland93

 

Ja nie podważam tego co koleś opowiedział - powiedziałem to ogólnie, bez aluzji żadnych. Po prostu warto czerpać wiedzę z różnych źródeł. :] Ja poczekam na finalną wersję i się wypowiem, jak minie cały hype. (A i tak jedna strona będzie widzieć jedynie fotorealistyczną grafikę, a druga pudła na kwadratowych kółkach)

Link to post
Share on other sites

Nie umiesz się droczyć poważny człowieku :) albo śpiący jesteś 8-)

 

 

Jeszcze takie pytanko... jak chce zakupić ps plus na 3 miesiące to kupuje karte za 100zł i wtedy biorą mi z tego wirtualnego konta? Czy moge bezpośrednio ze swojego prywatnego bankowego przelać? Może ktoś z tego korzysta bo zastanawiam się czy warto i chyba się zdecyduje... Wulfen? :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...