Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Ten RPG co podawałeś to chyba jak się nie mylę najtrudniejsza gra na świecie(chyba :D )

tak to jest to ;)

dirt2 jakoś nie przypadł mi do gustu a jedynaka miała jakiś dziwny model jazdy imo lepsze były colin4, 2005. W ogolę ostatnio brakuje dobrego wrc :menda:

A co w niej takiego trudnego? Trudny to był Super Robin Hood z Pegasusa, gdzie nie można było sejwować. :D Poza tym ten RPG jakiś taki mało erpegowaty (tutaj w ogóle się rozmawia?). Toż to taki God of War, a nie RPG.

no i już nastepny zaczyna trollować

A więc Panowie, grał ktoś w Demon's Souls? Jak wrażenia?

Na razie chyba nie było premiery europejskiej i ciężko dostać mimo ze w ameryce i japoni wyszedł rok temu :|

Pfff, hahaha chyba żartujesz? Pod jakim względem?

trasy, model jazdy, rożne pory dnia na każdej trasie
Link to post
Share on other sites

Ale fajnie będzie.Będę Kubicą jeździć :menda:

 

EDIT: jhonny i też ogólne wrócenie do korzeni serii.Będzie świetnie jak będzie dużo błota,śniegu w końcu porządna noc, graficznie znowu położy konkurencję i w ogóle to będzie hit.Z resztą jak Codemasters robi grę wyścigową to możemy być pewni, że będzie to wielki HIT :D

Link to post
Share on other sites

Najlepsze jest to, że wymagania f1 2010 są kosmicznie niskie.

 

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.4GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 12.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7-tak żeby można było już spokojnie pograć na średnich :menda:

Link to post
Share on other sites

HAHAHA :D;):D:menda:

 

To było dobre, poprawiłeś mi humor. Wiesz co to za gra ? A tym bardziej god of war ? CZasem wkurzają mnie takie sygnaturki z takimi miażdzącymi wpadkami, ale sam zastanawiam się czy Twoja wypowiedź się do takiego "zaszczytnego" grona nie nadaje. :P

Jedno i drugie oglądałem na youtubie. Nie widzę różnicy. Ale chyba ty nie wiesz, na czym polega RPG. :)

Link to post
Share on other sites

TY już może skończ filozofować bo zaraz się okaże że Fifa to to samo co god of war. Ale co ja tam wiem, natomiast już od września nie będę miał czasu czytać takich wypocin. nie bój się. :D

Wejdź na jakiś poważniejszy serwis o RPG (vide Insimilion) i zapytaj się czy Demon's Soul to według użytkowników serwisu RPG, dzieciaczku. Na RPG zęby zjadłem i gra, w której idziesz i napier**** to nie jest RPG.

Link to post
Share on other sites

Raczej Fanboy - sceptyk.

 

Według mnie korzystanie z internetu na konsoli to raczej... lipa, choć się przydaje, i jest przydatne. Wygodniej na PC, ale jak chcesz zajrzeć na pocztę lub włączyć radio, to włączysz konsole i nie muisz włączać PC.

 

Blu-ray, też fajna sprawa, za 2 lata będzie bardzo popularne i w naszym kraju.

Muzyka, zdjęcia do przeglądania też.

To wszystko od czego można wymagać od konsoli. Według mnie temat nudny, bo każdy człowiek sam sobie wybierze co musi się podoba a nie, a próba wmówienia że internet, blu-ray , jest niepotrzebny jest głupia.

Link to post
Share on other sites

ahh pomyliłem się co do demon soula gra już jest od czerwca :oops:

No to co mi w głowie mieszasz :) Ej to dobrze, to fajna gra, i nawet jeśli według "znafcuf tematu" (sorry stary :D ) to nie jest RPG to ja i tak mam zamiar w to zagrać... tylko jeszcze nie wiem kiedy.
Link to post
Share on other sites

Super ale jak chcesz je podłączyć do ps3? :P

Amplituner tak. Np konsola/optyk/ampli/słuchawki w tym przypadku w ps3 ustawiamy przepuszczanie dzwięku przez optykę a nie hdmi!

Telewizor tak konsola/hdmi/tv/słuchawki

 

W tych przypadkach będzie działać napewno i pamiętaj żeby zaglądać w grach do ustawień bo mają często wsparcie dla słuchawek

Link to post
Share on other sites

Cytaty jakby ktoś znowu pieprzył że gran turismo to gó**o:

 

"...Największą miazgą był widok ze środka pojazdu, z całą tą ochronną klatką zasłaniającą pół pola widzenia - coś pięknego a w 3D to ekstaza - lepiej wyglądającej ścigałki nie ma. A malkontenci niech lepiej zamkną jadaczki. "

 

O rajdówkach: " Na koniec rajdówki. Powiem tak: grałem we wszelkie coliny czy WRC , i choć tamte gry były fajne, a grafa naprawde konkretna, to i tak gran turismo mną pozamiatało! PAl licho grafikę, pal licho pewne ograniczenia. Ale ten model jazdy to poezja!"

 

Aha, jeszcze o tym gościu co to niby taki spec z gramytv czy jakoś tak, z odnośnika gryonline, co tak piratował na targach ;)

 

"I gdy słyszę te wszystkie teksty o pudełkowatych samochodach czy inne tego rodzaju bzdury, wypowiadane zwykle przez ludzi, którzy na symulacjach wyścigowych znają się tak, jak ja na pędzeniu bimbru w piwnicy, to nóż w kieszeni się otwiera. Zresztą 80 % dziennikarzy, których poczynania miałem okazję obserwować, nie potrafiło w ogóle jeździeć, - kolesie ciągle lądowali na bandach, i nie wiedzieli nawet jak wrzucić wsteczny bieg. Chyba jacyś maniacy Forzy albo raczej Pac-Mana"

 

LOL. Koniec z mojej strony na temat GT. :P

Tekst Urala z PSX Extreme.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...