Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Tzn bardzo spoko luźny styl i bardzo przyjemnie się oglądało, aczkolwiek jakiś niedosyt pozostał. :co: Skoro tyle na tym młócili mogli coś więcej powiedzieć. ;)

 

Wydaje mi się że lepszy styl takich gości, czytam ich od jakiegoś czasu, bluźnierstwo czasem jest, gołe cycki w gazetce, ale tez artykuły o poważnej tematyce, i robione czasem bardzo profesjonalnie bez tych dodatków. Moim zdaniem fajnie się to czyta, i ogląda. na targach nie byli przecież rok, więc oszczędzali czas.

 

Po 4 latach za wcześnie na PS3 ? Co to za gadanie... skończył się przykry line up dla SONY kilka miesięcy po wydaniu konsoli. A jeśli patrzysz pod względem za droga, to nie za wcześnie ale za droga. Z tym się z tobą zgodzę. Niech spadnie poniżej 900 zł i będzie dobrze.

 

http://www.jp.playstation.com/scej/title/amimono/

Link to post
Share on other sites

@Michael

Taa, mam to samo ;)

Ładować się w X4, DDR3 i jakieś fajne mobo (później buda, chłodzenie, dźwiękówka, pad od x360 wireless, kierownica, może drugi radek) ;)

 

Sprzedałbym kartę graficzną, i kupił PS3 :co:

Trochę szkoda że na slimce już systemu nie można zainstalować :oops:

Link to post
Share on other sites

Konsolę kupuje się dla gier... komputer do gier także kupuje się dla gier. Może aby to zobrazować podam listę gier już wydanych jak i nadchodzących, które mnie interesują: NFS Hot Pursuit, TDU 2, GT 5, Dirt 2, Dirt 3, Grid, Mafia II, GTA IV (tak, mimo iż przeszedłem 7 razy jeszcze mnie interesuje), God of War 3, InFamous, Wiedźmin 2, Two Worlds 2, The Elder of Scrolls V, Gothic 4, Diablo 3, Settlers VII, Dragon Age, Fable 3, Mass Effect 3, oraz wszelkie symulatory ciężarówek jak German Truck Simulator... Trzy gry z tego zestawienia to exclusive'y na PlayStation 3, tytuły pogrubione to dla mnie priorytety, zaś reszta liczy się dla mnie na równym poziomie, co exclusive'y na PS 3. Dalej uważacie (pytam poważnie, o obiektywną opinie), że na dzień dzisiejszy PS 3 będzie dla mnie lepsze?

 

Zauważcie, że nie ma tu tych najlepszych gier od SONY, nie ma U, U2, KZ, KZ2, KZ3, Heavy Rain - nie zapomniałem o nich - to mi się po prostu nie podoba, może zmieniłbym zdanie, ale po przejrzeniu różnych materiałów (w U2 nawet grałem chwilkę), nie mam na nie ochoty.

 

edit/

Mam plazmę, przydałby się odtwarzacz BR, zakładając, że ceny wypożyczenia filmu nie są przesadzone - to przyznam.

 

A to z linku od kolegi kilka postów wyżej to fajnie by było gdyby to było odliczanie do jakiegoś Pe-eSowego GTA, tyle że w klimatach Yakuzy :menda: Ale tak nie będzie, bo konsolka nie wyrobi z grą, w której byłby otwarty świat i jednocześnie grafika jak w U2.

Link to post
Share on other sites

Widzę że raczej lubisz rpgi to demon's soul powinien Ci się spodobać, niezłe oceny zgarnia(średnia w okolicach 90%) i ogólnie chyba najlepszy rpg zeszłego roku.

trailer

http://www.youtube.com/watch?v=sVxeiLxVajc

 

recenzja

oprócz tego są jeszcze motorstormy(znacznie lepszy niż jakiś dirt :menda: ), lbp, res 2, mgs4, hs i coś jeszcze.

na wyłączność w tym i przyszłym roku wychodzą gt5, motorstorm: apocalypse, lbp2, infamous 2, killzone 3, THE LAST GUARDIAN, agent od rockstar i kilka jeszcze niezapowiedzianych.

 

ps: na elder scrolls V to chyba sobie jeszcze poczekamy kilka lat :D coś czuje że wyjdzie dopiero na przyszłych konsolach i pc

Link to post
Share on other sites

Ten RPG co podawałeś to chyba jak się nie mylę najtrudniejsza gra na świecie(chyba :D ) nie wiem czy nie pomyliłem z innym tytułem.Jeżeli uważasz że MotorStorm jest lepszy do DiRt 2 to się grubo mylisz ;) Śrenie oceny w śieci:

DiRt 2 91%

MotorStorm Pacific Rift 79%

Motorstorm coś około 85%

 

EDIT:Po za tym dirt 2 jest ładniejszy od motorstorma.

EDIT: Z resztą po co ja się kłócę z fanboyem :menda:

Link to post
Share on other sites

No ten Deon's Souls to konkret jest! I co najważniejsze - wcale nie zajeżdża Japonią, a ja nie lubię tej ich cukierkowości jak w FF. To jest dobry tytuł, kolejny plus dla PS3.

 

O Motorstormie słyszałem, że wieje nudą, nie specjalnie mnie do niego ciągnie, LittleBigPlanet w ogóle odpada, MGS też. Last Guardian... odrzuca mnie ta postać z anime, i ten klimat taki jakiś... nie wiem, ja wyrosłem już z Lessie. O Agencie wiemy tylko, że będzie :D

 

Ale jak by nie było są już 4 gry na tę platformę które mogą mnie zainteresować. I choć wiem, że reszta gier też działa na PS 3, to jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że PCtowcy mają mieć w nich lepiej ;)

 

Ciągle bardziej skłaniam się do PC, aczkolwiek PS 3 urosło w moich oczach. I na dzień dzisiejszy wiem, że chcę mieć tę konsolę :menda: Ale jeszcze nie teraz.

Link to post
Share on other sites

Ten RPG co podawałeś to chyba jak się nie mylę najtrudniejsza gra na świecie(chyba :D )

tak to jest to ;)

 

http://files.sharenator.com/fuckyeah_FUCK_YEA-s294x250-57620.jpg

 

Dirt 2 no nie był jakiś super wypasioną grą.Najbardziej mi brakowało tych efektów pogodowych i ogólnie tego klimatu WRC.Podobno w dirt 3 ma to wszystko powrócić :menda:

 

EDIT:Mi też kiedyś przychodziła ochota na PS3 ale wystarczyło żebym zobaczył poziom trudności w grach, ich wygląd i cenę konsoli i już te myśli daleko uciekły.I nadal uciekają.Jak cena zejdzie do 900zl to będzie sens kupowania :D

Link to post
Share on other sites

No moim zdaniem akurat te marne 200zł (specjalnie tak napisałem) w te czy we wte to nie jest argument ani za ani przeciw. Jak by na to nie patrzeć to 1200zł to i tak podobna kwota do GTX 460, zasilatora i F3 500GB, które planuje w najbliższym czasie zakupić.

Link to post
Share on other sites

Mixtape

Lubisz zimę ? :D

 

 

EDIT:Mi też kiedyś przychodziła ochota na PS3 ale wystarczyło żebym zobaczył poziom trudności w grach, ich wygląd i cenę konsoli i już te myśli daleko uciekły.I nadal uciekają.Jak cena zejdzie do 900zl to będzie sens kupowania

 

Ale o so chodziii ?

 

Powiem tak: wszyscy chcą mieć playstation, a ten co nie ma to albo pała pożądaniem albo kipi z nienawiści i zazdrości że ktoś je ma. :menda:

 

Dla mnie też za droga, nie w moim budżecie, PSP to jeszcze tak, 500 zł. Mógłbym sobie pozwolić dopiero gdy PS3 będzie za 500-750 zł to muszę kupić. ;)

Link to post
Share on other sites

wszyscy chcą mieć playstation

Nie prawda, jeszcze niedawno PlayStation wcale nie było takie dobre, jedynie "zapowiedzi" miało dobre :menda: XO był niegdyś znacznie lepszy. Po za tym jest wieeeeeelu PCtowców dla których jakakolwiek konsola to crap, chłam, zło i szczerze wolą upgrade PC.
Link to post
Share on other sites

Ja tam ciupię od zawsze. :D Poza tym konsola ma plusa za dużo dodatków typu gitara/mikrofony/maty i inne czasoumilacze, które jedni wyśmiewają, a ja cenię. Samemu wiadomo jak z tym jest, ale z druga osobą zabawa przednia. :menda:

 

Na moim PCcie też we wszystko co chce pogram, a jednak coś mnie zaczyna w stronę czegoś "nowego" ciągnąć. ;) Ostatnią moją konsolą byłą Sega Megadrive, teraz będzie Xkloc. :D Dlaczego on, a nie PS3? Cena... A i różnice nie są dla mnie na tyle wyraźne, żeby różnicę dopłacić. :P

Link to post
Share on other sites

No spoko, ale "ej" ja nie mam core i5 i GTXa :menda:

Ale rozumiem Twój pogląd, bo sam mam podobny - mocny PC, plus konsola.

Dobra koniec, bo robimy OT ;)

 

A więc Panowie, grał ktoś w Demon's Souls? Jak wrażenia? :D

 

A, Hookie, pewnie to nic nowego dla Cb, ale zastanów się nad używanym X. Ode mnie kolega kupuje za 500zł wraz z dyskiem 60GB i kabelkami, a nówka wychodzi dwa razy tyle.

Link to post
Share on other sites

Ten RPG co podawałeś to chyba jak się nie mylę najtrudniejsza gra na świecie(chyba :D )

tak to jest to ;)

dirt2 jakoś nie przypadł mi do gustu a jedynaka miała jakiś dziwny model jazdy imo lepsze były colin4, 2005. W ogolę ostatnio brakuje dobrego wrc :menda:

A co w niej takiego trudnego? Trudny to był Super Robin Hood z Pegasusa, gdzie nie można było sejwować. :D Poza tym ten RPG jakiś taki mało erpegowaty (tutaj w ogóle się rozmawia?). Toż to taki God of War, a nie RPG.

Link to post
Share on other sites

Dirt 2 no nie był jakiś super wypasioną grą.Najbardziej mi brakowało tych efektów pogodowych i ogólnie tego klimatu WRC.Podobno w dirt 3 ma to wszystko powrócić :D

Widziałeś ostatnie sekundy trailera? Wybuchy, rampy XGames itd...

 

Ale za to wychodzi WRC i F1 2010! :menda:8-)

 

 

I się mocno zastanawiam nad Logitech DFGT ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...