Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

Witajcie! W związku z dwoma premierami...GT5 i NFSHP pasuje zakupić kierownicę. I tu jest problem gdyż ja takowej nigdy nie posiadałem... Lata lecą trzeba spróbować. Jak ktoś ma coś dobrego na oku to byłbym wdzięczny za pomoc. Może się przyda innym użytkownikom ps3:)

Link to post
Share on other sites

Jak to kierownica.Trochę czasu zajmuje nauczenie się zmieniania biegów.Ale potem idziesz jak profesjonalista.Masa opcji do wyboru.Naprawdę fajna kierownica.Nic dodać nic ująć.Ja sobie jeszcze sterowniki ściągnąłem i hula aż miło :P .W tej cenie po prostu nie ma nic lepszego.Fakt kierownica ma już trochę,ale design i funkcjonalność jest na prawdę znakomita :P .Możesz bez obaw brać w ciemno.A G27...Taaa to już jest sprzęt dla hardokorowców.Pełnowymiarowa skrzynia biegów z 6 biegami plus sprzęgło.Ideał ale coś za coś.Nówka kosztuje 1300zł :o

Link to post
Share on other sites

Wystarczy NFS Shift :P .Ale kolesie z PSX wymiatają :P .Cytuję:

 

Już tłok jest duży bo już tam wali sandałem z masłem i potem i małe niemieckie Hanse z wielkimi torbami zaczynają szturm na gadżety a my zrobiliśmy swoje i się zbieramy :majkel::o

Link to post
Share on other sites

Spoko Kierownica na grudzień. Teraz kupuje po 10 God of war collection. No mnie w sumie ten drążek nie interesuje... Zawsze mnie kręciły łopatki :o Kurde chciałbym na niej zagrać przed zakupem tak nawet z ciekawości :P Pedały mają opór chociaż podobny do tego w prawdziwym aucie czy chodzą jak takie ruchadełka :P ??

Link to post
Share on other sites

Szczerze to mam podobne spostrzeżenia co Maks, spokojnie mogli by zająć tym tematem pól godziny ;)

 

Swoją drogą, w ostatnim czasie przeglądam nieco rynek gier, interesuje się GamesCom itp itd. I doszedłem do wniosku, że właśnie mamy moment, w którym dla mnie XBOX 360 jako platforma do gier, ale także jako urządzenie spada za PS3. Może jeszcze za wcześnie na zakup samego PlayStation, przynajmniej jak dla mnie, ale za to już chyba pora podziękować XO. W sumie to jestem przed upgradem PC, chciałbym wydać jak najmniej, ale w grę wchodzą kwoty powyżej 1000PLN, tak więc PS3 również jest tu osiągalne. Myślę, myślę i myślę na ten temat, i sam nie wiem ;) Na dzień dzisiejszy mam zamiar ulepszyć PC do poziomu GTX460/HD5850, kupić sobie Pada, sprzedać XO i delektować się w nadchodzącym czasie Mafią II, zaległymi Assasinem 2, Dragon Agem, Dirtem 2, Gridem, nadchodzącym NFSem, TDU2, Wiedźminem II, Gothiciem 4, może nawet Diablo 3. Na rok zabawy starczy, a gdy SONY wyda już te swoje exclusive'y, PS3 umocni się na dobre, to może równo za rok... :co: Te całe inFamous mi się podoba, oczywiście GoW3 to must have, GT5 też się dobrze zapowiada, Uncharted... może, ale wątpię, że kupie. Zapowiadają jeszcze kilka innych tytułów na PS3, więc pozostaje czekać. Ciekawe ile w tedy będą kosztowały w wypożyczalniach filmy na BR.

Link to post
Share on other sites

No i jednego God of War 3, który wygląda dobrze, jeszcze kilka ładnych gier, które mnie nie ciekawią no i masę innych gier, które wyglądają gorzej niż na kompie z 9800GT, którym dysponuje od roku :co:

 

Jest jeszcze za wcześnie na PS3.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...