Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 3


Recommended Posts

o popatrz , a ja głupi łudziłem się że nie przerobią PS3. :P zwracam honor, i jak najbardziej muszę przyznać że mało żyję na tym świecie. To w takim razie jakaś gorąca dyskusja na ten temat się rozpocznie ? :D

 

Niech ktoś mądrzejszy się wypowie: Allegro ma umowę z Microsoftem że aukcje z przeróbką będą usuwane ze serwisu. "Nie przerabiam, nie kradnę". A SONY ? Za wcześnie na to, ale to przerobienie przeszło bez większeeego hałasu. Kto tak na prawdę zdołał przerobić tę konsolę ? Czy nie zostanie ukarany, pozwany do sądu ?

Co powinno zrobić SONY waszym zdaniem ?

chociaż dobrze że cena zaporowa, 550 zł , to połowa wartości konsoli .

Link to post
Share on other sites

No piracenie się zacznie i to konkretnie.Wulfen dzisiaj oglądałem gameplay z GT5 na gamescom 2010.Takie to piękne niestety nie jest.Nawet ten co grał sam mówił, że spodziewał się czegoś innego.Na screenach wygląda to przecudnie(wiadomo są podrasowane) ale REAL gameplay jest zgoła inny :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Nawet ten co grał sam mówił, że spodziewał się czegoś innego. Na screenach wygląda to przecudnie (wiadomo są podrasowane), ale REAL gameplay jest zgoła inny :rudolph:

Znalazłeś coś ciekawego? Możesz podać linka?

 

Gran Turismo 5 to największa zagadka, jaką nam przyjdzie rozwiązać w 2010 roku. Zwłaszcza jeśli chodzi o aspekt graficzny. Z jednej strony Japończycy zapychają Internet renderami, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego (PlayStation 3 musiałoby potroić swoją moc). Z drugiej zaś strony na targach udostępniają dema, które delikatnie rzecz ujmując nie powalają (jałowy Colin McRae: DiRT 2 na PC, to przy tym dzieło sztuki).

 

Dokładnie mam takie same odczucia co Mixtape, to będzie "tylko" bardzo dobra gra, już o wiele bardziej fajniejsza jest Formuła 2010. Codemasters się postarało, jest super.

Na GOL można zobaczyć "gramy" z tej produkcji. Zapowiada nam się symulator, który z symulacją nie ma za wiele wspólnego. Na pierwszy rzut oka wygląda to, jak Grid wpakowany do F1.
Link to post
Share on other sites

Właśnie ten materiał z GOL :rudolph: .Dell(Marcin Łukasiński, który grał w GT5 na GC2010) sam mówił, że spodziewał się czegoś innego ;) .Fakt DiRT 2 na dx11 jest już ładniejszy.A ten F1 zapowiada się baaardzo interesującego.Z resztą jak Codemasters robi grę wyścigową to możemy mieć spokojne dresy :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli o samochodówki idzie to ja podniecam się coraz to nowszymi filmikami z TDU 2, grafika również wygląda bardzo dobrze, ale do tego mamy ciekawy świat, upragnione przeze mnie SUVy, dostępność na PC (na PS3 chyba zresztą też) a nawet chałupę sobie będziemy mogli odstawić według naszego widzi mi się. Nawet stół do jadalni będziemy mogli zmienić, oni do tej gry chyba wpakują Ikeę albo Searca. Wiem, że samochodówka ni jak ma się do stołów, ale ja lubię takie Simsowe wręcz smaczki.

 

Hot Pursuit też niczego sobie, fajne akcje z heli, i Veyron w garażu policyjnym.

 

Dirt 3, i trailer z nową Fiestą - znowu fajna gra, tak więc nawet jak ktoś nie ma PS3, i nie pogra w rzekomego "króla samochodówek" to i tak będzie miał pełną kierownicę/klawiaturę/pada roboty.

Link to post
Share on other sites

No piracenie się zacznie i to konkretnie.Wulfen dzisiaj oglądałem gameplay z GT5 na gamescom 2010.Takie to piękne niestety nie jest.Nawet ten co grał sam mówił, że spodziewał się czegoś innego.Na screenach wygląda to przecudnie(wiadomo są podrasowane) ale REAL gameplay jest zgoła inny :)

no to dziwne bo u mnie prologue nie rożni się od tego co widać na screenach(poza aa).

Chcesz żebym zrobił fotki i pokazał jakie głupoty znowu wygadujesz?

Reszta jest taka standardowa.

jaja sobie robisz?!

gt5 zostało najlepsza grą gamescom2010 a ty mówisz o standardzie?

- Najlepsza gra konsolowa: Gran Turismo 5

- Najlepsza gra na PC: Crysis 2

- Najlepsza gra imprezy: Gran Turismo 5

 

ta gra jest tak mega rozbudowana że teraz to się dziwie że wyjdzie zaledwie po 5 latach.

 

Nie ma absolutnie żadnej gry która mogłaby konkurować z gt5

Pokaż mi jeden tytuł który oferuje chociaż połowe tego co gt5.

czekam

 

Graficznie nie powala.

Specjalnie fotki dla ciebie żeby nie było ze podrasowane. Zdjęcia są z PROLOGA(w pełnej wersji samochody są jeszcze bardziej dopracowane)

http://i30.tinypic.com/30xcrj5.jpg

http://i28.tinypic.com/2djauzd.jpg

http://i27.tinypic.com/13z4ok8.jpg

http://i27.tinypic.com/2zejnsg.jpg

 

i uwaga

 

http://i28.tinypic.com/mn1d34.jpg

 

Pewnie do ciebie to i tak nie dotrze i dalej będziesz zaklinał rzeczywistość mówiąc: "to tak nie wygląda".

 

Japończycy zapychają Internet renderami, które z rzeczywistością nie mają

tak tak tu tez pewnie rendery

 

Zdajecie które dałem wyżej to też pewnie rendery. Cholera wygląda na to ze gt5 to nie gra a render ;)

 

Fakt DiRT 2 na dx11 jest już ładniejszy.

nie mogę tego inaczej skomentować jak :rudolph:

 

sam mówił, że spodziewał się czegoś innego

no tak bo jakiś gość tak powiedział wiec pewnie jest słabe a to ze gt5 zostało najlepszą grą GC i cały świat się nim zachwyca nie ma już znaczenia.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...